recenzja

„Wednesday”. Tim Burton i Danny Elfman tańczą na ostrzu noża. Jeden zły krok i ta perła stanie się przewidywalnym, śmierdzącym jajem [RECENZJA]

Pod koniec listopada na platformie Netflix zadebiutował wyczekiwany przez wielu serial „Wednesday”. To opowieść o losach młodej latorośli rodziny Addams (Jenna Ortega), która trafia do najbardziej przerażającego miejsca na świecie - akademii pełnej nastolatków. W produkcji w różnym stopniu maczali palce Tim Burton, Catherine Zeta-Jones, Christina Ricci, Gwendoline Christie i Danny Elfman, choć nie tylko. Jak im poszło? Pozwólcie, że się wypowiem.

25.11.2022Wednesday

"Wesele" [RECENZJA]. W jednej stodole mordowano Żydów, w drugiej ratowano. Najgorszy film Wojciecha Smarzowskiego?

To mógł być wielki film. Gdy tylko Wojciech Smarzowski ogłosił, że zabiera się za produkcję, która przybliży stosunki polsko-żydowskie podczas II wojny światowej, chyba wszyscy zacierali ręce i czekali na efekt końcowy. Ten, niestety, jest rozczarowujący. Co jest nie tak z nowym "Weselem" Wojciecha Smarzowskiego? Oceniamy. Film prezentowany jest podczas 47. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

12.09.202247. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych

"Ród smoka". Tęskniliście za makabrą i dopieszczonymi efektami? Twórcy się postarali. Ale smokom i tak brakuje pazura [RECENZJA]

"Ród smoka" to produkcja, na którą z niecierpliwością czekały miliony widzów na całym świecie. Prequel kultowej "Gry o tron" zadebiutował w Polsce w HBO Max 22 sierpnia, o godz. 3:00 nad ranem. Część widzów "zarwała" noc, aby obejrzeć wyczekiwaną produkcję, w tym autorka owego tekstu. Pozwolę sobie więc przybliżyć Państwu, cóż to nam George R.R. Martin i reszta ekipy zaprezentowała i czego możecie się spodziewać. Róbcie popcorn.

23.08.2022Ród smoka

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×