"Ród Smoka". Mamy pierwsze przecieki o 2. sezonie serialu HBO Max. Do obsady dołączą Henry Cavil i Elizabeth Olsen?

Niedawno na Twitterze pojawił się przeciek mówiący o tym, że Henry Cavill i Elizabeth Olsen są brani pod uwagę jako nowa obsada do drugiego sezonu popularnego serialu HBO. "Ród Smoka" gra o serca widzów Netflixa i Disneya?

Multimedia

“Ród Smoka” z potwierdzonym drugim sezonem

HBO niedawno potwierdziło, że “Ród Smoka” doczeka się drugiego sezonu. Fani już dyskutują między sobą o możliwym przebiegu fabuły, pojawieniu się nowych postaci i castingu. Do tej pory nie było żadnych informacji poza tymi, które wyciągnąć można z książek J.R.R. Martina.

Henry Cavill wrócił do pracy nad serialemZobacz więcej

“Ród Smoka” z kolejnym przeciekiem. Znamy aktorów drugiego sezonu

W zeszłą niedzielę (4.09) na Twitterze pojawiła się informacja jakoby Henry Cavill i Elizabeth Olsen mieli być rozpatrywani jako potencjalna obsada drugiego sezonu “Rodu Smoka”. Autorem tej informacji jest Daniel Richtman, znany wśród fanów popkultury dzięki swoim licznym przeciekom.

"Ród Smoka" z Henrym Cavill'em i Elizabeth Olsen

Za pomocą serwisu Geek Vibes Nation Richtman podał informację, która zagrzała serca fanów na całym świecie. Nie podał jednak jej źródła. Pozostaje czekać na potwierdzenie ze strony HBO lub kolejne przecieki. Być może poznamy ich źródła.

"Ród Smoka" atakuje Netflixa i Disney+?

Henry Cavill i Elizabeth Olsen mogą pojawić się w obsadzie serialu HBO nie tylko dzięki swoim umiejętnościom. Znani z Wiedźmina czy Avengers aktorzy z pewnością przyciągną do ekranów rzeszę swoich fanów. "Ród Smoka" może pobić wtedy kolejny rekord oglądalności i zdeklasować konkurencję.

Pamiętać trzeba, że Henry Cavill gra główną rolę w serialu Netflixa "Wiedźmin". Natomiast Elizabeth Olsen wystąpiła za to "WandaVision" czy "Doktor Strange i Multwiersum Obłędu", czołowych produkcjach na platformie Disney+. Przejście tych aktorów do HBO oznaczałoby również przejście widzów na nową platformę. W rezultacie"Ród Smoka" zyskuje na popularności, a do HBO przybywają nowi subskrybenci. Wszystko to kosztem Netflixa i Disney+.

Zobacz galerię

Top 5 seriali z uniwersum Marvela, które można teraz obejrzeć tylko na Disney+Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×