"Rolnik szuka żony 7". Agnieszka Zarzeczna zadała szyku na weselu! Była kandydatka Dawida Nowety zachwyca zgrabnymi nogami!

"Rolnik szuka żony" to program, który widzowie Telewizji Polskiej wprost pokochali! Już niedługo wystartuje 9. edycja popularnego matrymonialnego show, ale trudno zapomnieć o uczestnikach poprzednich edycji. Teraz dała o sobie znać Agnieszka Zarzeczna z "Rolnik szuka żony 7", której najnowsze zdjęcia po prostu zachwycają!

Multimedia

Agnieszka Zarzeczna z "Rolnik szuka żony 7" zadała szyku na weselu! Była kandydatka Dawida Nowety zachwyca zgrabnymi nogami!

Agnieszka Zarzeczna w programie "Rolnik szuka żony 7" starała się o względy rolnika Dawida Nowety. Piękna dziewczyna szybko zdobyła sympatię widzów i jednocześnie mocno wpadła w oko Dawidowi Nowecie.

Finalnie jednak Agnieszka jako pierwsza opuściła gospodarstwo Dawida. Zrobiła to na własne życzenie, bowiem była przekonana, że młody rolnik coś czuje do innej kandydatki, Martyny. I rzeczywiście coś było na rzeczy, chociaż Dawid zaskoczył wszystkich... płaczem w momencie wyjazdu Agnieszki. Wtedy z kolei stracił u Martyny, która zorientowała się, że Dawid do końca nie wie, która z dziewczyn tak naprawdę go interesuje.

Stanisława Kowalska nie znalazła miłości w programie TVP. Dzisiaj Stenia korzysta z życia i zachwyca formą! Jak się zmieniła?Zobacz więcej

Agnieszka swoim zachowaniem jeszcze bardziej zyskała u widzów, którzy docenili, że dziewczyna postanowiła zagrać w programie na własnych warunkach i odeszła od mężczyzny, który nie okazywał jej zainteresowania.

Dzisiaj Agnieszka Zarzeczna jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. W ubiegłym weekend była kandydatka Dawida Nowety bawiła się na weselu znajomych w Siedlisku na Rozdrożu i zdecydowanie zadała szyku! Agnieszka postanowiła mocno odkryć swoje zgrabne nogi i przyznajemy, że nie może oderwać wzroku od jej zdjęć w weselnej kreacji! Wow! Zresztą, zobaczcie sami.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×