„Rolnik szuka żony 9”. Klaudia rozważa operację plastyczną nosa? Postawiła sprawę jasno!

Klaudia to jedna z uczestniczek programu „Rolnik szuka żony 9”. Piękna rolniczka w programie miała szczęście i poznała przystojnego Valentyna, z którym razem buduje przyszłość. Teraz Klaudia urządziła w swoich mediach społecznościowych sesję pytań oraz odpowiedzi i przyszło jej odpowiedzieć na jedno, dość dziwne, pytanie...

Multimedia

Klaudia rozważa operację plastyczną nosa? Postawiła sprawę jasno!

Jeżeli oglądaliście program „Rolnik szuka żony 9”, to z całą pewnością doskonale wiecie, kim jest Klaudia. Piękna rolniczka do programu przyszła w konkretnym celu - poznać miłość oraz mężczyznę, z którym będzie mogła założyć rodzinę.

Widać było, że Klaudia działa bardzo rozważnie i rozsądnie. Nie chciała się z nim śpieszyć i chociaż Valentyn wpadł jej w oko już w pierwszej chwili, to chciała też poznać innych kandydatów. Ostatecznie jednak uczucie wygrało i dzisiaj Klaudia oraz Valentyn budują wspólną przyszłość. Niedawno zakochani razem zamieszkali.

Szykują się spore zmiany u Kasi i Tomka? Wielu sądziło, że zrobią to dopiero po ślubieZobacz więcej

Kilka dni temu Klaudia w swoich mediach społecznościowych urządziła sesję pytań oraz odpowiedzi i jedno pytanie mogło wydawać się nieco dziwne... Atrakcyjna rolniczka bowiem została zapytana o to, czy planuje... operację plastyczną nosa! Klaudia postawiła sprawę jasno!

Nie :) Akceptuję siebie, a wygląd to kwestia gustu, każdego podoba się coś innego :) Pamiętajcie, że nie warto ingerować w siebie, aby tylko zdobyć czyjąś akceptację/sympatię :) - napisała Klaudia na swoim InstaStory.

Pełna zgoda!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Nie poprawiaj nic nie warto (gość)

  Nie poprawiaj nic nie warto

  16.01.2023 12:41
 • Wojtek (gość)

  Jesteś piękną dziewczyną i niczego nie zmieniaj!!!. Jeśli ktoś tego nie widzi nie jest wart ciebie!!!

  15.01.2023 22:26
 • Olka (gość)

  Bardzo mądra dziewczyna i mądrą udzieliła odpowiedź. Nie warto ulepszać bądź poprawiać dla kogoś.

  15.01.2023 22:24
 • Helena (gość)

  Masz rację dziewczyno.Zadnych operacji nosa,co za głupie pytanie ktoś Ci zadał.Jesteś tak wdzięczną kobietą,masz w sobie tyle czaru i uroku że ten nos też jest piękny .Nie kocha się człowieka za Ladny nos,ale właśnie za to co ma w środku.A Ty masz-urok i wdziek.Nos też masz ładny.

  15.01.2023 17:48

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×