fot. materiały TVP
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze
[11/88]

"Rolnik szuka żony 9" odcinek 2. Oto kandydatki i kandydaci do serc uczestników. Tomek R. spotkał się z ciężarną Klaudią! Michał ma już faworytkę! "Jesteś dziełem sztuki"

Kandydaci Klaudii - "Rolnik szuka żony 9"

Torunianin Kamil ma 32 lata, pracuje w firmie budowlanej gdzie zajmuje się dokumentami, prowadzi też własną firmę zajmującą się fotografią i produkcją filmów z ziemi i z powietrza. Jest też utalentowanym tancerzem, miłośnikiem muzyki trance i fanem sportów wysokościowych – lata na paralotni, szybowcach a także uprawia akrobatyczne skoki ze spadochronem. Choć mieszka i pracuje w mieście, to w swoim życiorysie ma również 4-letni okres życia na wsi, który uważa za najszczęśliwszy w swoim życiu. W programie szuka kobiety, która urzeknie go swoją osobowością i którą będzie mógł zabierać na romantyczne leśnie pikniki i z którą w bliskiej przyszłości mógłby założyć rodzinę. Czeka na to już długo, a jest z natury człowiekiem niecierpliwym.

[11/88] "Rolnik szuka żony 9" odcinek 2. Oto kandydatki i kandydaci do serc uczestników. Tomek R. spotkał się z ciężarną Klaudią! Michał ma już faworytkę! "Jesteś dziełem sztuki"


×