fot. materiały TVP
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze
[16/88]

"Rolnik szuka żony 9" odcinek 2. Oto kandydatki i kandydaci do serc uczestników. Tomek R. spotkał się z ciężarną Klaudią! Michał ma już faworytkę! "Jesteś dziełem sztuki"

Kandydatki Mateusza - "Rolnik szuka żony 9"

20-letnia Karolina ma 168 centymetrów wzrostu, brązowe włosy, niebieskie oczy i mieszka na Mazowszu, gdzie w dni powszednie pomaga rodzicom prowadzić niewielkie gospodarstwo, a w weekendy studiuje kryminologię i resocjalizację w Krakowie. W wolnym czasie (o ile taki się znajdzie) spotyka się ze znajomymi, jeździ na rolkach i chodzi na długie spacery z psem. Lubi też uczyć się nowych rzeczy i zdobywać nowe doświadczenia. W planach ma naukę jazdy na snowboardzie, nurkowania i języka norweskiego, bo w sumie czemu nie 😊 Choć nigdy nie była w poważnym związku, pragnie stworzyć zdrową i szczęśliwą rodzinę z kochającym mężem, biegającymi dziećmi i psem. Uważa, że Mateusz - w którym od razu rozpoznała wiecznego optymistę – może być do tego właściwą osobą.

[16/88] "Rolnik szuka żony 9" odcinek 2. Oto kandydatki i kandydaci do serc uczestników. Tomek R. spotkał się z ciężarną Klaudią! Michał ma już faworytkę! "Jesteś dziełem sztuki"


×