„Sanatorium miłości 5”. Król Turnusu Józef z Wałbrzycha pokazał, jak wyglądał w młodości! Publikujemy wyjątkowe zdjęcia kuracjusza

Za nami finał 5. edycji „Sanatorium miłości”, w którym poznaliśmy odpowiedź na najważniejsze pytanie, czyli kto został Królem i Królową Turnusu? Okazało się, że królem został Józef z Wałbrzycha, który w mgnieniu oka zdobył serca publiczności. Krzepki kuracjusz zgodził się pokazać dla Telemagazyn.pl wyjątkowe zdjęcia z lat młodości. Zobaczcie!

Multimedia

Józef z Wałbrzycha z „Sanatorium miłości 5”

Józef z Wałbrzycha to jeden z 12 kuracjuszy, których widzowie poznali w 5. edycji randkowego show TVP „Sanatorium miłości”. „Nie jestem upierdliwy, nigdy się nie kłócę...” - opisał sam siebie Józef. Finalnie został również Królem Turnusu 5. edycji, jak się okazało w finałowym odcinku randkowego show TVP.

Ula i Zdzisław zakończyli program jako para! Kto został Królem i Królową Turnusu?Zobacz więcej

Od czterech lat na emeryturze. Wcześniej pracował na kopalni, ale przez piętnaście lat grał w orkiestrze górniczej, a także grywał na weselach i zabawach. Wykonywał też zawód instruktora nauki jazdy i posiadał kilka sklepów. Aktualnie wolny czas dzieli między wędkowaniem, domową siłownią i kameralnym muzykowaniem. Bardzo lubi tańczyć, więc od czasu do czasu wychodzi wieczorem na dancingi. Nie pije, nie pali, stawia na zdrowy tryb życia, uwielbia sport - możemy przeczytać w wizytówce kuracjusza na stronie Telewizji Polskiej.

Tak w młodości wyglądała najbarwniejsza kuracjuszka 5. edycji. Poznajecie ten zawadiacki uśmiech? Zobacz więcej

„Sanatorium miłości 5”. Józef z Wałbrzycha

Zdrowy tryb życia, na jaki kuracjusz postawił już dekady temu, procentuje na tzw. stare lata. Dziś, tuż przed 70. urodzinami, trudno określić go mianem seniora. Może poszczycić się sylwetką i figurą, której pozazdrościć może mu niejeden młodszy nawet o połowę mężczyzna! Co ciekawe - jak zdradził w rozmowie Telemagazyn.pl, aktywność fizyczna była u niego ważnym elementem życia od zawsze.

ZOBACZ W GALERII, JAK JÓZEF Z SANATORIUM MIŁOŚCI 5 WYGLĄDAŁ W MŁODOŚCI

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Zobaczcie, jak mieszka ulubienica widzów. Zakochaliśmy się w łazience!Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
 • Ola (gość)

  Na Darka nie ma słów, żeby go nie obrazić. Nie spotkałam w swoim dlugim życiu równie pustego, przemadrzalego narcyza, który nie jest ani mądry, ani przystojny, ani miły, ani żaden. Nikt go nue lubił w sanatorium. Dlaczego 2 kobiety wyszły za niego za mąż??? To jest tajemnica dla mnie.

  08.03.2023 16:17
 • Piotr (gość)

  Wyrachowanie kalkulacja i miłość do cudzego portfela.To główny afrodyzjak naszych pań,lntelekt u niektórych dam to zupełnie obce słowo.

  08.03.2023 07:28
 • Kisiamisia (gość)

  Ale sie czepiacie co niektorzy zobaczcie na siebie a pozniej oceniajcie innych

  07.03.2023 12:05
 • Leniwy (gość)

  Wszystkie lecą na portki jak brak grubego pirtfela to przyjaźń proponują taka prawda

  27.02.2023 00:00
 • Witek (gość)

  W tym wieku to nikt nie szuka miłości a tym bardziej kobiety im potrzebny Casanova albo dobry Czarodziej panie niby portfel swój mają ale żeby móc zabrać miłość do Hiszpanii czy na wycieczkę dobrą lub droga restauracje to potrzeba sporo siana a z ty u panów słabo i cienko .Panie nie chcą nikogo finansować więc nie o miłość w tym programie chodzi a o adorowsnie i finansowanie do tego salony mody i piękności a panowie szukają opiekunki i niani .

  17.02.2023 11:31
 • Do Wojciecha (gość)

  Nikt mi nie wmówi Wszystkie liczyły że każdej trafi się forsiaty jak Iwonie a tu zonk sami gołodupce i udają teraz że miłości wielkiej szukają

  16.02.2023 00:54
 • Ja (gość)

  Taki polski Chuck Norris

  29.01.2023 18:13
 • Wojciech (gość)

  Same wykształcone i niezależne się odezwały zaleca na stare portki może liczą na gruby portfel tak się wypowiadaly , że kasa ważna po to przyszly a teraz rozczarowanie po księcia to do palacu a nie za darmoche w takim programie. Wielkie księżniczki tylko bez wyglądu czepianie się wszystkiego jest przykre dla męszczyzn. Popatrz jedna z drugą na siebie spójrz w lustro i tylko się opluj damo .

  29.01.2023 13:46
 • Wałbrzyszanka (gość)

  Mnie nie interesuje żadna górnicza ani inna wysoka emerytura.Wolność ponad wszystko a skomlenie za plecami nie dla nas wolnych i wykształconych kobiet.

  29.01.2023 08:32
 • Doradca (gość)

  Zęby by zrobił i byłaby gitara. Do Anity na wizytę niech się umówi

  29.01.2023 01:40
 • Jola (gość)

  Niewiele się zmienił? ale bardzo razi brak zęba.

  28.01.2023 16:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×