"Sanatorium miłości". Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz pochwaliła się zdjęciami z wypadu nad morze z Janeczką i Krystyną. Przyjaźń seniorek kwitnie!

Krystyna, Janina i "Operetka", jak czule nazywano Jadwigę Schwebs-Kostkiewicz, zadały szyku nad morzem! Uczestniczki 3. edycji programu Marty Manowskiej "Sanatorium miłości" pochwaliły się w mediach społecznościowych wspólnym spotkaniem. Przyjaźń między seniorkami kwitnie! Zobacz, jak prezentowały się na wybrzeżu!

Multimedia

"Sanatorium miłości 3" - Krystyna, Janina i Operetka zadały szyku!

Program Marty Manowskiej "Sanatorium miłości" cieszy się sporą popularnością i sympatią widzów. Nic dziwnego - w każdej edycji nie brak wspaniałych osobowości, które wywołują w widzach serdeczne odczucia. Tak było także w przypadku 3. edycji. Widzowie poznali wówczas "Operetkę", czyli Jadwigę Schwebs-Kostkiewicz, Janeczkę i Krystynę Wolfart. Kuracjuszki połączyła prawdziwa przyjaźń która narodziła się właśnie w programie Marty Manowskiej.

Jadwiga i Janeczka w strojach kąpielowych! Seniorki zachwycają perfekcyjnymi figurami i imprezują z fanami programu!Zobacz więcej

Seniorki pielęgnują znajomość i dbają, aby spotykać się we wspólnym gronie. Robią to sumiennie! Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz pochwaliła się w mediach społecznościowych wspólnym zdjęciem znad morza. Panie zadały szyku, a nastroje miały iście szampańskie, sądząc po szerokich uśmiechach. W letnich kreacjach prezentowały się bardzo szykownie!

Znowu razem👍👍👍 pierwszy dzień nad samym morzem - napisała "Operetka". - Tym razem u Janeczki 😘😘😘 - doprecyzowała.

Zobacz galerię

Z kolejnego posta Jadwigi Schwebs-Kostkiewicz dowiadujemy się, że seniorki w czasie wizyty nad morzem odwiedziły m.in. molo w Sopocie.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Litosci (gość)

  Tak to jest nie pomoże już nic poprostu należy się pogodzić,że wasz czas minął i jak nie było tak nie będzie widać nie oczarowalyscie tych którzy może by Was zaprosili na kawę czy na rajskie wyspy.A tak musicie same szukać dalej ,program nic Wam nie dał sanatorium miłości?To gdzie ta miłość?bidulki.

  10.07.2022 02:55
 • Bożena (gość)

  Jakie żałosne zatańczą nawet na rurce żeby tylko o ich pisano. Prozne baby

  02.07.2022 09:25
 • Ewa (gość)

  Te kobiety mają prawo do spędzania czasu jak im się podoba. Chciałabym mieć tyle wigoru w ich wieku. Zanim będziesz krytykować pomyśl, że ty też będziesz w ich wieku, a może już jesteś i im zazdrościsz - zgorzkniały człowieku!!!

  01.07.2022 19:47
 • 1111 (gość)

  Nie mogę zrozumieć jadu w komentarzach. Fajne kobietki. Super, że się przyjaźnią i spędzają razem czas.

  01.07.2022 10:50
 • Edek (gość)

  Puste babska i żałosne.

  30.06.2022 21:44
 • Max (gość)

  3 gracje zadały szyku, szkoda że pokazujecie te najmniej interesujące. Zołzowate i puste.

  30.06.2022 17:30
 • Jan (gość)

  Ta trójca najbardziej pusta z grupy lll edycji sanatorium miłości.Zgadzam się z opinią poprzednich osób.ZENADA

  30.06.2022 16:31
 • Wojciech (gość)

  Operetka bardziej ośmieszyć jej nie mógł trafne połączenie sama się tego prosiła Jadwigi trochę szacunku dla siebie noga sama się prosisz o hejt mężczyźni nie szukają z Tobą rozrywki na jedną noc a tak się lansujesz zejdz na ziemię pociągnie gacie żyj jak się należy to coś znajdziesz a jak szukasz tanich przygód to do właściwej agencji z tanimi panami .myślałem że masz trochę szacunku dla siebie pozostałe panie też nie ma się czym chwalić starość i pruchno na siłę się same lansujecie a my sie jaramy z waszej głupoty czy któryś facet nie widział nogi jesteście zalosne .

  30.06.2022 07:35
 • Jan (gość)

  Jakiego jadu sama prawda znasz to jak nie potrafisz nie pchaj się na afisz .pasuje do trzech matron ze zdjęcia jednak stare baby są puste same o sobie wystawiają świadectwo.

  29.06.2022 17:31
 • Maria (gość)

  Po co tyle jadu w komentarzach. Panie super!!!

  29.06.2022 17:16
 • Karol (gość)

  Kobiety zdjęcia godne litości.Poziom tych bab podobny do pozycji na zdjęciu

  29.06.2022 15:44
 • Krzysztof (gość)

  Boże mój Boże czemuś mnie opuścił? Durne babska godne litości.Wyrazny krzyk rozpaczy kobiet do wzięcia z sanatorium miłości.Wstyd drogie panie widać że jesteście w desperacji.Janki nie chce nawet kelner z lV edycji,ma piękną Wiolę a Ty musisz dalej latać z takimi samymi "paniami "Nie chciałbym takiej mamuśki.

  29.06.2022 15:39
 • Bach (gość)

  Stare roopuchy pragna a tu nic z tego ten ostatni odcinek najlepszy

  29.06.2022 09:02
 • Bach (gość)

  Stare roopuchy pragna a tu nic z tego ten ostatni odcinek najlepszy

  29.06.2022 09:02
 • Jooozek (gość)

  Nogi jak nogi jeszcze jeszcze jedna i podłoga. Stare damy których nikt nie chce robią wszystko by jakoś zwrócić na siebie uwagę zeszły z afisza i co nic a takie szare myszki co się reklamują dają nam mężczyzna tyle miłości radości i seksu żadnej nie chcę.

  29.06.2022 07:14
 • Jan (gość)

  Co z tych nóg zachowajcie je dla siebie miało być branie i nie wyszlo kto na to leci .Jadzia zdejmij z siebie wszystko mooooże ktoś się skusi tu nie o nogi chodzi o klasę i szacunek .

  29.06.2022 01:31
 • Vera Kier (gość)

  𝒁𝒂𝒓𝒂𝒃𝒊𝒂𝒎 𝒑𝒐𝒏𝒂𝒅 600 𝒅𝒐𝒍𝒂𝒓ó𝒘 𝒅𝒛𝒊𝒆𝒏𝒏𝒊𝒆, 𝒑𝒓𝒂𝒄𝒖𝒋ą𝒄 𝒘 𝒅𝒐𝒎𝒖. 𝑱𝒆𝒔𝒕𝒆𝒎 𝒃𝒂𝒓𝒅𝒛𝒐 𝒑𝒐𝒅𝒆𝒌𝒔𝒄𝒚𝒕𝒐𝒘𝒂𝒏𝒚, ż𝒆 𝒎𝒐𝒈ę 𝒑𝒐𝒅𝒛𝒊𝒆𝒍𝒊ć 𝒔𝒊ę 𝒕𝒖𝒕𝒂𝒋 𝒔𝒘𝒐𝒋ą 𝒉𝒊𝒔𝒕𝒐𝒓𝒊ą, 𝒑𝒐𝒏𝒊𝒆𝒘𝒂ż 𝒋𝒂 𝒊 𝒎ó𝒋 𝒑𝒓𝒛𝒚𝒋𝒂𝒄𝒊𝒆𝒍 𝒐𝒃𝒐𝒋𝒆 𝒅𝒐𝒔𝒕𝒂𝒍𝒊ś𝒎𝒚 16 𝒕𝒚𝒔.+ 𝒘 𝒑𝒓𝒂𝒄𝒚 𝒘 𝒛𝒆𝒔𝒛ł𝒚𝒎 𝒎𝒊𝒆𝒔𝒊ą𝒄𝒖. 𝑻𝒐 𝒘𝒚𝒎𝒂𝒈𝒂 𝒕𝒚𝒍𝒌𝒐 𝒑𝒐𝒅𝒔𝒕𝒂𝒘𝒐𝒘𝒚𝒄𝒉 𝒖𝒎𝒊𝒆𝒋ę𝒕𝒏𝒐ś𝒄𝒊 𝒌𝒐𝒑𝒊𝒐𝒘𝒂𝒏𝒊𝒂 𝒊 𝒘𝒌𝒍𝒆𝒋𝒂𝒏𝒊𝒂, 𝒂𝒃𝒚 𝒖𝒌𝒐ń𝒄𝒛𝒚ć. 𝑲𝒂ż𝒅𝒚 𝒎𝒐ż𝒆 𝒕𝒐 𝒛𝒓𝒐𝒃𝒊ć 𝒊 𝒖ł𝒂𝒕𝒘𝒊ć ż𝒚𝒄𝒊𝒆. 𝒋𝒆ś𝒍𝒊 𝒑𝒐ś𝒘𝒊ę𝒄𝒊ł𝒆ś 𝒏𝒂 𝒕𝒐 1 𝒈𝒐𝒅𝒛𝒊𝒏ę 𝒏𝒂 𝒕𝒆𝒍𝒆𝒇𝒐𝒏𝒊𝒆 𝒌𝒐𝒎ó𝒓𝒌𝒐𝒘𝒚𝒎, 𝒕𝒐 𝒘𝒚𝒔𝒕𝒂𝒓𝒄𝒛𝒚. 𝑶𝒕𝒐, 𝒄𝒐 𝒓𝒐𝒃𝒊𝒎𝒚…

  𝑲𝒍𝒊𝒌𝒏𝒊𝒋 𝒑𝒐𝒏𝒊ż𝒆𝒋 𝒔𝒕𝒓𝒐𝒏𝒚 𝒊𝒏𝒕𝒆𝒓𝒏𝒆𝒕𝒐𝒘𝒆𝒋…...............𝐰­𝐰­𝐰.𝐥­𝐢­𝐯­𝐞­𝐣­𝐨­𝐛­𝟐­𝟒­𝟕.𝐜­𝐨­𝐦

  28.06.2022 23:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×