"Sanatorium miłości". Piotr i Anna rozstali się po finale? Tylko nam mówią, jak jest naprawdę! Wyjątkowy wywiad kuracjuszy [TYLKO U NAS]

Skończyło się "Sanatorium miłości 4". W tym sezonie nie brakowało wielkich emocji, zwłaszcza w finale! Mowa rzecz jasna o zaręczynach Piotra i Anny. Niedługo po emisji ostatniego odcinka zaczęły krążyć plotki, jakoby para nie była już ze sobą. Jak jest naprawdę? Zerwali zaręczyny czy robią jedynie krok w tył? W wyjątkowym wywiadzie dla Telemagazyn.pl seniorzy mówią, jak jest naprawdę!

Multimedia

Finał "Sanatorium miłości 4" - koniec przygody z seniorami

Skończyła się piękna przygoda, jaką był 4. sezon programu Marty Manowskiej "Sanatorium miłości". W tym programie poznaliśmy wyjątkowe osoby: doświadczonego aktora telewizyjnego, fankę spadochroniarstwa z New Jersey oraz byłego piłkarza Legii Warszawa. Wśród uczestników 4. edycji "Sanatorium miłości" był również Roman z Gdańska, który przez siedem lat był nawet osobistym kelnerem sekretarza Edwarda Gierka.

Zobacz, jak kuracjusze 4. edycji wyglądali w młodości! Dasz radę rozpoznać każdego?Zobacz więcej

"Sanatorium miłości 4": Anna i Piotr zaręczyli się

Największe emocje budziła jednak inna para kuracjuszy - Piotr z Piaseczna i Anna z Olsztyna, których mogliśmy na łamach Telemagazyn.pl poznać nieco lepiej. Para niemalże od samego początku wpadła sobie w oko, choć wcześniej to oko wędrowało za innymi. To właśnie za to na Piotra z Piaseczna sypały się gromy, a internauci nie szczędzili mu gorzkich słów. W wyjątkowym wywiadzie dla Telemagazyn.pl senior opowiedział, co myśli o hejcie w sieci, a Anna z Olsztyna podzieliła się zdjęciami z przeszłości i metamorfozą po finale.

Kiedyś jak Cher, dziś słoneczna blondynka. Zobacz metamorfozy kuracjuszkiZobacz więcej

"Sanatorium miłości 4". Piotr i Ania się rozstali? Kontrowersje wokół pary

Relacja tej dwójki budziła ogromne emocje wśród fanów formatu. Nie wierzono w szczerość ich uczucia - zarzucano im, że to wszystko jest wyreżyserowane na potrzeby show na małym ekranie, a ostatnio pojawiły się plotki, jakoby się rozstali. Nic dziwnego, że ostatnia pogłoska budzi takie emocje - zaledwie w niedzielę 15 maja 2022 r. oglądaliśmy na ekranach zaręczyny Anny i Piotra.

Natalia i Marek zaręczyli się! Tylko nam opowiedzieli o miłości i ślubnych planach. Mamy zdjęcia z zaręczyn!Zobacz więcej

Anna i Piotr obejrzeli finał "Sanatorium miłości 4". Jak to skomentowali?

Postanowiliśmy się skontaktować z Anną z Olsztyna i Piotrem z Piaseczna, aby porozmawiać z nimi na temat ich relacji, przyjaźni nawiązanych w programie Marty Manowskiej oraz zapytać o plany na przyszłość. Kuracjusze oglądając wyemitowany w niedzielę 15 maja 2022 r. finał programu "Sanatorium miłości", Anna z Olsztyna i Piotr z Piaseczna, byli już na zupełnie innym etapie, niż w chwili nagrywania odcinka. - To było we wrześniu, dziś wiadomo - mamy maj - zwróciła nam uwagę Anna.

Oglądało się bardzo fajnie, przypomniało się wszystko, co było miłe, co spowodowało, że mieliśmy takie maślane oczy... - przyznała Anna, zapytana o finał programu "Sanatorium miłości 4".

W wyjątkowym wywiadzie dla Telemagazyn.pl seniorzy otworzyli się na temat swojego związku, zderzenia z rzeczywistością po powrocie z bajkowej scenerii uzdrowiska w Polanicy-Zdrój oraz zdradzili, co planują w najbliższym czasie.

Wywiad Anny i Piotra z "Sanatorium miłości" dla Telemagazyn.pl - sprawdź w galerii, co powiedzieli kuracjusze!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Jak się dostać do programu Marty Manowskiej? Podpowiadamy!Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Barbara (gość)

    Od razu nie pasowało do siebie

    12.06.2022 09:25
  • Ela (gość)

    Co niektóre wyjątkowo podłe komentarze stary każdy będzie o ile dożyje.

    10.06.2022 22:13
  • Renata (gość)

    INGA dobrze okreslilas ma meska twaz ta kobieta.

    10.06.2022 20:24
  • Irena (gość)

    Dajcie Ance spokój.Dla niej był Marek podobni urodą z wspólnymi pasjami ,a kasanowa pasował do Pigi z wszystkim.

    10.06.2022 17:52
  • Ania (gość)

    Gość ,wiadomo że wszystko raczej reżyserka

    30.05.2022 08:30
  • Dorota (gość)

    Byłam zaskoczona , tym że Piotr wybrał Anne . To przecież chłop w przebraniu . Były ładne i mądre kobietki , jak Mariola. Ta Anna jest arogancka , niemiła , nieładna . Ubierała się jak nastolatka , Piotr na dziurawe spodnie : poleciał : To było do przewidzenia , że nie będą razem Dorota

    29.05.2022 19:24
  • Gość (gość)

    Mam 65 lat i nigdy nie wystąpiła bym w takim ani w żadnym innym programie z wielu powodów. Kiedyś że względu na pracę byłam osobą publiczną w określonej społeczności i wiem, jak to smakuje. Ale sanatorium miłości oglądam z przyjemnością, podziwiam uczestników za odwagę zarówno w sferze psychicznej jak i fizycznej. Wzruszam się, kiedy budzą się uczucia. W wieku 60+ człowiek też ma uczucia, marzenia, plany. Może trochę inne niż w młodości a może takie same. Nie rozumiem skąd ten hejt. Jeśli komuś nie odpowiada program, można przełączyć na inny albo wyłączyć telewizor i poczytać , ewentualnie zrobić coś dobrego dla siebie albo drugiego człowieka. Jeździłam trochę po świecie i z przykrością stwierdzam, że w Polsce w powszechnej świadomości dyskryminuje się osoby starsze. Pojedźcie np. do Hiszpanii i zobaczycie, jak chodzą starsze pary w objęciach i nikogo to nie dziwi.

    29.05.2022 13:23
  • Iga (gość)

    Pani Ania ma "męską" twarz...albo źle dobrana fryzura, poza tym jej sprawa co robi i jak żyje...życzę wszystkiego dobrego.

    29.05.2022 08:54
  • wiki (gość)

    Ta najbardziej wartościowa i najnormalniejsza pani Monika, j koś nie budziła zainteresowania, to już nie czas dla tego typu osób .Dzisiaj ,żeby budzić sensację trzeba chodzić w dziurawych "portkach" , nadskakiwać chłopom z przerośniętym EGO, być wytatuowanym od stóp do głowy i udawać wrażliwców chociaż jest się zupełnie kimś innym

    28.05.2022 14:45
  • 7 bardzo nieładnie młodzi ludzie tak wypowiadać się o starszych (gość)

    Bardzo nieładnie młodzi ludzie tak wypowiadać się o starszych bardzo jak wam się nie podoba to proszę nie oglądnę jeszcze w Polsce żyją starsi ludzie nie Tylko Wy młodzi bardzo inteligentni wykształceni a tylko umycie ubliżać w starszym osobom

    22.05.2022 13:17
  • Fiona (gość)

    A czego wy ludzie chcecie,nic i nikt wam nie pasuje, program jak program można się było pośmiać....i tyle. Po co to brać na serio..😄

    21.05.2022 23:30
  • Anna (gość)

    Ale ktoś bardzo prawy z tego grona szkaluje Annę i jej nie lubi .Od 3 facetów Ania miała propozycje poznania bliżej a Marek wręcz szalał za nią .Dziwny ten hejt.

    21.05.2022 19:42
  • Hanka7 (gość)

    Nie mogli żyć bez siebie (tak mówili), a teraz po programie, już mogą??? Po co ta szopka: publiczne zaręczyny i zapowiadany ślub? Infantylna wymówka, brednie, że ważniejsze od miłości są anonimowe tłumy ludzi? Olsztyn to nie metropolia, Piaseczno nie wiocha, 19 km od Warszawy i jeśli p. Anna bez prawa jazdy i auta, to może jeździć autobusem do stolicy. "Lojalna" narzeczona p. Piotra, w wieku 60+ planuje wyjazd do USA do pracy, nie wykluczając poznania innego mężczyzny??? Z kogo robi idiotę ta brzydka, zakłamana i fałszywa p. Anna? Lepiej niech nic nie mówi, bo jest zakłamaną, prymitywną prostaczką, a udawała taką uczuloną na chamstwo innych. Żenada!

    20.05.2022 12:12
  • Stefa (gość)

    Ole ona taka babo,- facet ta Zìeba

    20.05.2022 08:07
  • Mila (gość)

    Dlaczego wy ludzie jesteście tacy zawistni ,,stare dziady sami kiedyś będziecie starzy,, jak można być takimi ludźmi nic wam nie pasuje,najlepiej krytykować nie patrząc na siebie, szkoda gadać ale my jesteśmy tacy my Polacy , przykre

    20.05.2022 05:41
  • Gosc (gość)

    To od poczatku bylo wiadomo ze sie tak skonczy nie pasowali do siebie to bylo widac .Ona beznadziejna on zresztą też kompromitacja na całego.

    19.05.2022 14:18
  • Maria (gość)

    No nie umiał założyć tego pierścionka przeciętnego na właściwy palec bo chyba za duży. Co za retoryka tys mój.... Zięba chcesz mnie tyle przeslismy. 4tygodnie zauroczenia by się zbliżyć te czarownice w jej domu go odstraszyły od niej bo podobna bardzo do nich... Źle moce czary odeszły jak ekipa wyjechała kamery zgasły zauroczenie z facetem apodyktycznym dziwnym gruboskornym duże podobieństwo do policjanta Edka z poprzedniej edycji. To nie mogło się udać ale ze w tym wieku takie głupie zachowanie to dziw bierze. Wstyd te zaręczyny planowany ślub i koniec związku po emisji a 4miliony ludzi polewkę mają....

    19.05.2022 11:39
  • Jagoda (gość)

    Już dziwne to wszystko w Sanatorium to dla kasy stare brzydkie facety

    19.05.2022 11:36
  • Teresa (gość)

    No ta kobieta z cyganskiego rodu męska uroda wygląda starzej od p. Piotra on nie pasował do niej wszystko pod publiczkę dziwne zaręczyny spojrzeć na miny uczestników tych programów. Kamery gasna wszystko powraca do normalności. Miesięczny boski pobyt niejednego emeryta nie stać by spędzić tam sanatorium 2lata czekając. Takie podłe głupie czasy za komunistów po 2 3 razy jak konieczna była rehabilitacja wypadek a teraz po wypadkach odmawiają bo czas za krótki po roku od pobytu. Dziwny mało oszczędny ten kraj ludzie schorowani po 70tce w 1kolejnosci i nie ma zauroczenia że zdrowi wyjeżdżają młodzi rozbijają rodziny. Pan Piotr źle wybrał Natalie to kobieta nie dla niego ile wartościowych samotnych seniorek przesiaduje w klubie seniora w Gdyni bo pilikwidowli tańce w kotwicy klub koło parku technologicznego dla ścisłego grona nic nie ma dla seniorów. Jak mówią syf i malarią bo nie zarabiają mało kupują by 4..5 godzin spędzić. A dla obcych wszystko jest. Jaki to rozum. Porównać Kraków poznań Wrocław jak dba samorząd o starych ludzi tańce koncerty na rynkach a w Trójmieście posucha.

    19.05.2022 11:29
  • Barbara (gość)

    Wszystko pod publiczkę ten p. Piotr to nie partner na całe życie kamery gasna i koniec głupich zaręczyn tys mój tys mój. Chore to ten język sposób wypowiadania nainteligentniejsza z tych kobiet to berlinka nie powala strojem uroda na nogi ake wartościowa kobieta ten piłkarz inteligentny facet uroda nie grzeszy i córka mieszka powinien niea się zauroczyć wartościowa parę by stworzyli nie trzeba ślubu w tym wieku chyba że chodzi o wyższe apanaze jak p. Iwona która chce zabezpieczenia jak godnej ministerialnej emerytury mój mąż narażał życie 26lat i co emerytura 3razy mniejsza od Gerarda więc miała się w kim zakochać choć schorowany dziadek 20lat starszy. O czym my mówimy.

    19.05.2022 11:17
NowszeStarsze