"Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Tak mieszkają Aneta i Robert Żuchowscy! Stylowa biel i pokaźne kino domowe w mieszkaniu gwiazd programu TVN

Aneta i Robert byli uczestnikami 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Programowi eksperci idealnie dobrali parę, która do dziś tworzy zgodne i szczęśliwe małżeństwo. Ulubieńcy telewidzów chętnie udzielają się w mediach społecznościowych, gdzie możemy zobaczyć jak urządziło się słynne małżeństwo. Ich domowe wnętrza zdecydowanie robią wrażenie!

Multimedia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6" - Aneta i Robert Żuchowscy

Aneta i Robert Żuchowscy to jedna z ulubionych par widzów programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Chociaż na antenie telewizji TVN niebawem wystartuje 8. edycja "ŚOPW", to fani wciąż pamiętają o swoich ulubieńcach z poprzedniej edycji i śledzą ich dalsze poczynania po programie. Jakiś czas temu para przywitała na świecie synka Mieszka. Małżonkowie nie wykluczają, że w przyszłości ich rodzina może się jeszcze bardziej powiększyć.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Tak mieszkają Aneta i Robert Żuchowscy ze "ŚOPW 6"! Stylowa biel i pokaźne kino domowe w domu słynnego małżeństwa

Ulubieńcy telewidzów 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia 6" cieszą się w Internecie ogromną popularnością. Żuchowscy chętnie dzielą się ze swoimi fanami szczegółami ze swojego życia prywatnego. Na kontach Anety i Roberta w mediach społecznościowych możemy zobaczyć, jak urządziło się słynne małżeństwo. Stylowa biel, nowoczesne drewniane meble, a także pokaźna kolekcja kina domowego mogą zrobić wrażenie!

Zobaczcie naszą galerię i sprawdźcie, jak mieszkają Aneta i Robert Żuchowscy z 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"!

Zobacz galerię

Słowa Macieja na temat jego żony wywołały istną burzę! "Kwestia kultury albo jej braku"Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • 2 (gość)

  Dziecię się na dziecię

  02.09.2022 07:36
 • Gość (gość)

  ,, słynne małżeństwo,, ,, mieszkanie marzen,, kto to pisze, masakra. Zwykle m, dla pismaka może i marzenie ,

  02.05.2022 23:32
 • Ann (gość)

  Naprawdę nie ma ciekawszych rzeczy i osób do opisywania ....Kim oni są ,co to kogo obchodzi gdzie mieszkają ile dzieci mają ,i w jakiej pozycji zostanie poczęte następne.Zmieńcie płytę bo na twarz tej Pani patrzeć już nie można. Kurde ,"gwiazda"od siedmiu boleści.....

  30.04.2022 21:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×