„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Patryk Aniśko pochwalił się swoją nową ukochaną. Beata zachwyca urodą!

Program „Ślub od pierwszego wejrzenia 8” mocno rozczarował widzów. Nie dość, że żadna z par nie wytrwała w małżeństwie, to jeszcze ulubieńcy widzów, czyli Marta Milkiewicz i Patryk Aniśko, nie rozstali się w dobrych stosunkach i od czasu do czasu sobie dogryzają. Teraz Patryk postanowił pochwalić się swoją nową ukochaną. Beata zachwyca urodą!

Multimedia

Patryk Aniśko pochwalił się swoją nową ukochaną. Beata zachwyca urodą!

Patryk Aniśko i Marta Milkiewicz byli parą, której widzowie programu „Ślub od pierwszego wejrzenia 8” kibicowali najmocniej. W tym związku początkowo rzeczywiście był potencjał; Marta i Patryk podobali się sobie wzajemnie i dobrze się dogadywali.

Pierwsze zgrzyty zaczęły pojawiać się podczas wspólnego życia, ale nawet wtedy Marta i Patryk starali się jakoś zaradzić kryzysom. Wydawało się, że wszystko idzie ku dobremu i Marta oraz Patryk stworzą udane małżeństwo. Podczas decyzji wyznali ekspertom, że chcą kontynuować swoją relację.

Marta Milkiewicz już tak nie wygląda! 38-latka zdecydowała się na radykalną przemianęZobacz więcej

Niestety, gdy zniknęły kamery, pojawiły się większe problemy. Marta i Patryk kompletnie nie potrafili dogadać się odnośnie do tego, gdzie zamieszkają. Sytuacja była dość patowa, aż w końcu Patryk postanowił odpuścić, bo nie chciał opuszczać Słubic. Jest to dość zrozumiałe, bo ma dobrze płatną pracę w Niemczech oraz własne mieszkanie po polskiej stronie granicy. Finalnie Marta i Patryk się rozstali, niestety przy okazji zaczęli przerzucać się oskarżeniami na temat tego, kto jest winny rozpadu związku. Podczas telewizyjnej konfrontacji Patryka z Martą, mężczyzna wprost przyznał, że tylko on chciał, żeby to małżeństwo przetrwało.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Szczęście do Patryka uśmiechnęło się po programie. Gdy ustalił z Martą, że biorą rozwód, poznał podczas jednej z imprez piękną Beatę, która na co dzień mieszka i pracuje w Holandii, jednak tak mocno zaiskrzyło między nią a Patrykiem, że kobieta zdecydowała się wrócić do Polski! Teraz Patryk pochwalił się w mediach społecznościowych swoją nową ukochaną!

Jednocześnie Patryk Aniśko, w rozmowie z redakcją cozatydzien.tvn.pl, zdementował plotki, jakoby poznał Beatę będąc jeszcze w związku z Martą:

Wiele osób zarzuca mi, że poznałem ją, jak byłem z Martą. A to jest kompletna bzdura. Poznaliśmy się w lipcu, czyli 3-4 tygodnie po rozstaniu z Martą, jak już ustaliliśmy, że bierzemy rozwód. Bardzo długo nic nie mówiłem Beacie o programie - wyznał w rozmowie z redakcją TVN.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Zygam tęcza (gość)

    Już nie mogę na niego patrzec, pozer.

    16.12.2022 18:05
  • Albert Kujawa (gość)

    Ok Dziękujemy

    14.12.2022 11:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×