„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Przemysław Wereszczyński schudł 13 kilogramów! Krytyczne uwagi Justyny zmotywowały go do przemiany?

Chociaż program „Ślub od pierwszego wejrzenia 8” zakończył się kilka tygodni temu, to jego uczestnicy wciąż budzą emocje wśród widzów. Teraz na ustach wszystkich jest Przemysław Wereszczyński, który od czasu zdjęć do programu przeszedł sporą metamorfozę! Mężczyzna teraz zdradził, ile kilogramów udało mu się schudnąć i jak tego dokonał. Krytyczne uwagi Justyny zmotywowały go do przemiany?

Multimedia

Przemysław Wereszczyński schudł 13 kilogramów! Krytyczne uwagi Justyny zmotywowały go do przemiany?

Jeżeli oglądaliście program „Ślub od pierwszego wejrzenia 8”, to z pewnością doskonale wiecie, kim jest Przemysław Wereszczyński. To jeden z najbardziej lubianych przez widzów uczestników ostatniej edycji „ŚOPW”.

W programie Przemek Wereszczyński sparowany był z Justyną Hołubowicz, co było ogromną pomyłką ze strony ekspertów. Jak sam później przyznał Przemek, byli kompletnie niedopasowani i każde z nich miało inny charakter oraz temperament. Mimo tego, para po zakończeniu eksperymentu kontynuowała małżeństwo. To się zmieniło, gdy pewnego dnia Justyna, za pośrednictwem SMSa, postanowiła rozstać się ze swoim mężem.

Patryk Aniśko pochwalił się swoją nową ukochaną. Beata zachwyca urodą!Zobacz więcej

Gdy widzowie dowiedzieli się, że Przemek i Justyna nie są razem, odetchnęli z ulgą. Pod koniec programu wszyscy życzyli Przemkowi, żeby jego małżeństwo z Justyną się rozpadło. Nie ma co ukrywać, Justyna, która teraz układa swoje życie na nowo, nie była ulubioną uczestniczką widzów.

Jeszcze w czasie trwania „Ślubu od pierwszego wejrzenia 8”, dowiedzieliśmy się, że Przemek przeszedł ogromną metamorfozę i schudł. Zbiegło się to z krytycznymi uwagami Justyny na temat jego wyglądu i tego, że rzekomo jest „przy kości”, które zostały wyemitowane w jednym z odcinków.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Dzisiaj już wiemy, że to nie te słowa były motywacją dla Przemka, który zaczął trenować jeszcze przed informacją o udziale w eksperymencie. Od początku 2022 roku do teraz Przemek schudł aż 13 kilogramów! Gratulujemy! Mężczyzna o swojej przemianie napisał w mediach społecznościowych:

Odpowiem na kilka pytań na raz. Schudłem od początku roku 13 kg. Zrobiłem to tylko i wyłącznie dla siebie i swojego zdrowia. Nie korzystałem z dietetyka. Sam przyrządzam i wymyślam jakieś dania. Po prostu MŻ i zdrowiej. Chociaż kto wie, może kiedyś będę potrzebował bardziej restrykcyjnej diety. Trenować zacząłem przed informacją o udziale w eksperymencie.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×