"Taniec z gwiazdami". Karolina Pisarek trenuje do 13. edycji tanecznego show. Ma szanse na wygranie Kryształowej Kuli?

Karolina Pisarek, finalistka 5. edycji "Top Model" i świeżo upieczona żona Rogera Salla, syna milionera Marka Salli, już wkrótce będzie miała okazję zawalczyć o Kryształową Kulę. Obecnie trenuje kroki wraz Michałem Bartkiewiczem, który będzie jej towarzyszył na parkiecie. Zobacz zdjęcia z treningów!

Multimedia

Karolina Pisarek trenuje do 13. edycji "Tańca z gwiazdami"

16 sierpnia Karolina Pisarek obchodzi 25. urodziny! Zamiast zajadać się urodzinowym tortem, pracowicie ćwiczy taneczne kroczki i choreograficzne układy przed premierowym odcinkiem 13. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Modelka, która 7 lat temu zajęła drugie miejsce w finale 5. edycji "Top Model", konsekwentnie buduje swoją karierę i umiejętnie podgrzewa atmosferę wokół siebie. Po wygranej w programie "Azja Express" i udanym występie w "Twoja twarz brzmi znajomo", postanowiła spróbować swoich sił na parkiecie "Tańca z gwiazdami".

Wreszcie wygrała, ale widzowie uznali, że wynik był ustawiony! "Niezasłużenie, z litości"Zobacz więcej

Tak Karolina Pisarek trenuje przed programem

To dla Karoliny niezwykle radosny i intensywny czas również prywatnie. 10 czerwca wzięła ślub z biznesmenem Rogerem Sallą, a niedawno wróciła z egzotycznej podróży poślubnej, której przystankami były m.in. słoneczna Kalifornia i wyspa Bora Bora. Ślubem i przygotowaniami do niego przez kilka miesięcy żyły wszystkie show-biznesowe media. Modelka umiejętnie podtrzymywała zainteresowanie swoim ślubem, biorąc udział w cyklu reportaży "Pisarek mówi tak" dla "Dzień dobry TVN".

ART[99670]

Teraz o Kryształową Kulę zawalczy w hitowym polsatowskim show. Na parkiecie towarzyszyć jej będzie tancerz Michał Bartkiewicz, który dwie edycje temu w wielkim stylu zadebiutował w "Tańcu z gwiazdami". Najpierw zdobył Kryształową Kulę w parze z modelką Edytą Zając, a potem, razem z Oliwią Bieniuk, zajął trzecie miejsce w 12. edycji tego show. Obserwując przygotowania Karoliny i Michała, łatwo zauważyć, że na parkiecie doskonale się ze sobą czują. Jest chemia! 29 sierpnia o 20:05 na antenie Polsatu zobaczymy, jaki efekt przyniosły ich treningi.

źródło: AKPA.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • u Karoliny z tańcem w tzg może być lepiej niż ze śpiewem w ttbz (gość)

    W końcu i taniec i modeling to praca z ciałem. Michał już drugi raz będzie uczył modelkę (wliczając w to początkującą Oliwię to nawet trzeci). Czyli za każdym razem ta sama branża. Trochę sztampowo. Michał jest spoko. Najfajniejsze wrażenie robił na początku swojej pierwszej edycji tzg. Potem już z Edytą trochę za bardzo się roztkliwiali i sporo rzeczy około tanecznych było zbędnych. Michał ma coś podobnego co miała w tzg Magda Soszyńska czyli to chwilami nadmierne "lepienie się do partnerki", tak to nazwijmy. U faceta jest to jeszcze bardziej widoczne i bywa irytujące, bo przesadne. Michał lubi chyba być przed kamerą. Tylko, że przez to, choć jest dobrym tancerzem, czasem w pr. bardziej stawia na show niż taniec. Niepotrzebnie. Drugim Maserakiem to on nie będzie, a wygląda czasem jakby chciał albo produkcja stawia go nieco w takiej roli. Rafałowi to showmeństwo pasuje i przede wszystkim nie przysłania tańca. On najpierw wyrobił sobie markę w pr., a dopiero po pewnym czasie zaczął dawać coś więcej. Robienie tego od początku nie da nic korzystnego. Dla Michała byłoby lepiej żeby skupił się na aspekcie tanecznym a nie rozrywkowym tzg. Na taniec przede wszystkim zawsze stawiał Stefano Terrazzino i to było przepiękne i podnosiło wartość i jakość sportowo-artystyczną całego pr.

    17.08.2022 11:07
  • Krystian (gość)

    Powodzenia Karolina

    17.08.2022 00:24

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×