"Taniec z gwiazdami". Krzysztof Rutkowski pogodził się z Iwoną Pavlović? Były kwiaty i pojawiła się propozycja wspólnego wyjścia na kawę. "Lepiej późno niż wcale"

W ostatnich tygodniach stosunki między Krzysztofem Rutkowskim, a Iwoną Pavlović były wyjątkowo napięte. Wygląda jednak na to, że w relacjach jurorki i uczestnika ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami" doszło do przełomu. Słynny detektyw wręczył "Czarnej mambie" bukiet kwiatów. Pojawiła się nawet propozycja wspólnego wyjścia na kawę. Czy ich konflikt należy już do przeszłości?

Multimedia

Krzysztof Rutkowski był jednym z uczestników ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami". Choć przygoda detektywa z programem trwała raptem dwa odcinki, to doskonale zapadła ona telewidzom w pamięci. Jego taneczne popisy delikatnie mówiąc nie zachwyciły jury. To właśnie po jednym z występów Krzysztofa Rutkowskiego, Iwona Pavlović nie przebierając w słowach, po raz pierwszy w historii programu pokazała "1". To sprowokowało Krzysztofa Rutkowskiego do wygłaszania złośliwych komentarzy na temat "Czarnej mamby" która nie chciała wchodzić w dalszą polemikę na ten temat.

Chyba najbardziej w tym wszystkim było mi przykro nie to, że wymyśla jakieś afery, ale że podważa moje kompetencje sędziowskie - wyznała wówczas jurorka, której słowa przytacza "Plejada".

Maja Rutkowski obraziła Wiesława Nowobilskiego? Jej zdaniem to Krzysztof Rutkowski był największą gwiazdą programuZobacz więcej

Krzysztof Rutkowski pogodził się z Iwoną Pavlović?

Czyżby konflikt, jaki wywiązał się między Krzysztofem Rutkowskim a Iwoną Pavlović należał już do przeszłości? Okazuje się, że po finale 13. edycji "Tańca z gwiazdami" detektyw zdecydował się wyjątkowy gest. Podszedł on do Iwony Pavlović i wręczył jej bukiet tulipanów. W rozmowie z "Plejadą" postanowił opowiedzieć o tym, dlaczego się na to zdecydował.

Oddzielam robotę od tego, co daje nam życie. Kwiaty dajemy zupełnie nieokazjonalnie, dajemy kobietom dla przyjemności, tego też jest uczony mój syn - wyznał w rozmowie z serwisem Krzysztof Rutkowski.

Następnie detektyw przyznał, że choć miał on okazję zamienić już kilka słów z jurorką, to chętnie spotkałby się z nią znowu, aby raz na zawsze wyjaśnić wszystko to, co między nimi zaszło. Niestety w najbliższej przyszłości Iwona Pavlović nie będzie dostępna.

Ta rozmowa była potrzebna i Iwonie, i mnie. Dla mnie to jest punkt widzenia, punkt odniesienia, który być może został zweryfikowany i chciałbym bardzo po trzech tygodniach, jak wróci, spotkać się na kawie i porozmawiać. Być może to, co powinno być przeprowadzone dzisiaj, powinno być trzy miesiące temu, ale lepiej późno niż wcale - powiedział w tej samej rozmowie.

Zobacz galerię

Wiek to tylko liczba! Tak tańczyli najstarsi uczestnicy programu. Rekordzista to 67-latek! Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • nawet po finale trzeba pisać o uczestniku, który odpadł na początku...? (gość)

    W dużej mierze to przez tych słabych uczestników grupowy walc wiedeński w finale był tak słaby. Powtórka z poprzedniej edycji. Czyżby choreografowie nie dali rady... Walc wiedeński chyba bez ani jednego momentu gdy wszystkie pary wirują w kole... Co to za walc wiedeński? W tvn i do pewnego momentu w polsacie te tańce grupowe miały ręce i nogi. Tam był taniec. A tu niestety tylko bujanie. Słabiuśko.

    03.11.2022 20:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×