teresa lipowska

Na jaką emeryturę mogą liczyć polskie gwiazdy? Maryla Rodowicz, Teresa Lipowska, Marek Piekarczyk. Wyliczenia ZUS mogą zaskakiwać

Emerytury polskich gwiazd mogą zadziwić niejedną osobę. Wydawałoby się, że po kilkudziesięciu latach pracy na scenie, w filmie lub w teatrze, aktorzy i piosenkarze dostają bardzo wysokie świadczenia. Rzeczywistość jednak bardzo odbiega od wyobrażeń. Sprawdź co o swoich emeryturach powiedziały największe nazwiska polskiej estrady i teatru - Maryla Rodowicz, Marek Piekarczyk, Teresa Lipowska.

16.09.2022Ranking

"Pytanie na śniadanie". Teresa Lipowska wspomina Barbarę Krafftównę i wbija szpilę aktorkom młodego pokolenia: "Wszystkie są jednakowe"

Pod koniec stycznia 2022 roku odeszła legenda polskiego kina, Barbara Krafftówna. Jej śmierć zasmuciła inne gwiazdy, w tym Teresę Lipowską, która pojawiła się w "Pytaniu na śniadanie", aby opowiedzieć o zmarłej koleżance. Lipowska nie szczędziła ciepłych słów w kierunku zmarłej, wbiła za to szpilę młodszym aktorkom.

04.02.2022Pytanie na śniadanie

"Uwierz w Mikołaja". Gwiazda "M jak miłość" w nowej roli! Teresa Lipowska zagra w filmie napisanym przez Ilonę Łepkowską!

Doskonałe wieści dla wszystkich fanów Teresy Lipowskiej. Wybitna aktorka, która w ostatnich latach wciela się w postać nestorki rodu Mostowiaków w serialu "M jak miłość", będzie miała okazję sprawdzić się w nowej roli! Aktorkę będziemy mogli zobaczyć w filmie "Uwierz w Mikołaja", którego autorką scenariusza jest Ilona Łepkowska.

20.01.2022Uwierz w Mikołaja

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×