"The Mandalorian". Nowy zwiastun serialu ze świata "Star Wars" robi ogromne wrażenie! Wygląda lepiej niż "Skywalker. Odrodzenie"?

Wielkimi krokami nadchodzi premiera platformy Disney+ i zarazem premiera pierwszego aktorskiego serialu osadzonego w świecie "Gwiezdnych wojen", czyli "The Mandalorian". Zwiastun produkcji robi ogromne wrażenie, a zdaniem wielu komentatorów wygląda lepiej niż trailer "Skywalker. Odrodzenie"! Zgadzacie się?

Multimedia

"The Mandalorian" to jedna z największych premier platformy Disney +, która wystartuje już 12 listopada. Zwiastun serialu robi piorunujące wrażenie i widać, że budżet na serial był ogromny. To się ogląda jak superprodukcję filmową - to tylko jeden z komentarzy, jaki można znaleźć w sieci po premierze zwiastuna.

Jak zapowiadają twórcy, "The Mandalorian" zaskoczy widzów, a jego fabuła będzie miała wpływ na całe filmowe uniwersum "Gwiezdnych wojen". Czy serial będzie powiązany z filmem "Skywalker. Odrodzenie"? Jest to bardziej niż pewne!

Pierwszy zwiastun serialu z uniwersum "Star Wars"! Co zdradza?Zobacz więcej

Gwiazdą serialu "The Mandalorian" jest Pedro Pascal, wcielający się w samotnego łowcę nagród, który działa na obrzeżach galaktyki, z dala od formującej się Nowej Republiki. W obsadzie serialu znaleźli się również Gina Carano, Nick Nolte, Giancarlo Esposito, Carl Weathers oraz Taika Waititi.

Data startu platformy Disney+ w Polsce jeszcze nie jest znana.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×