"The Mandalorian". Wyciekł zwiastun serialu ze świata Star Wars z polskim dubbingiem! Platforma Disney+ coraz bliżej debiutu w Polsce?

Tego zapewne nikt nie spodziewał się tak szybko! Do sieci wyciekł właśnie zwiastun serialu Disney+ - "The Mandalorian" z polskim dubbingiem! Sprawdźcie szczegóły!

Multimedia

Jakim cudem do sieci trafił zwiastun "The Mandalorian" z polskim dubbingiem, skoro data startu platformy Disney+ w Polsce nie jest znana? Okazało się, że zwiastun produkcji z polskim dubbingiem pojawił się w holenderskiej wersji serwisu Disney+. W polskiej wersji językowej możemy usłyszeć Jerzego Schejbala oraz Grzegorza Małeckiego.

Nowy zwiastun serialu ze świata "Star Wars" robi ogromne wrażenie! Wygląda lepiej niż "Skywalker. Odrodzenie"?Zobacz więcej

Jako, że polski dubbing jest już gotowy, to można spodziewać się, że platforma Disney+ wkrótce zadebiutuje w Polsce. Początkowo włodarze Disneya utrzymywali, że start serwisu w Polsce nastąpi dopiero w 2020 roku, ale kto wie, czy w takiej sytuacji nie wydarzy się to wcześniej? Mocno trzymamy za to kciuki!

Gwiazdą serialu "The Mandalorian" jest Pedro Pascal, wcielający się w samotnego łowcę nagród, który działa na obrzeżach galaktyki, z dala od formującej się Nowej Republiki. W obsadzie serialu znaleźli się również Gina Carano, Nick Nolte, Giancarlo Esposito, Carl Weathers oraz Taika Waititi.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×