"The Voice of Poland 13" Bitwy. Jak poradzili sobie uczestnicy? Kogo ukradła Lanberry, a kogo Baron i Tomson? Scena była rozpalona do czerwoności!

Za nami kolejny odcinek 13. edycji "The Voice of Poland". Widzowie na to właśnie czekali, czyli Bitwy! Drużyny Trenerów podzieliły uczestników na duety, w których mogli zaprezentować swoje możliwości. Jak poradzili sobie uczestnicy? Kogo ukradła Lanberry, a kogo Baron i Tomson? Co się jeszcze wydarzyło w odcinku "The Voice of Poland 13" Bitwy?

Multimedia

"The Voice of Poland 13" Bitwy. Uczestnicy zmierzyli się ze sobą

Na ten moment czekali wszyscy widzowie - czas na Bitwy! Odcinek rozpoczął się od podejrzenia, jak na próbach radzą sobie członkowie drużyny Justyny Steczkowskiej. Podopieczni "dziewczyny szamana" nie kryli stresu, który niektórych niemalże zjadał! Drugą drużyną, której przygotowania śledziliśmy, była drużyna Lanberry. Następnie na scenie stanął duet drużyny Barona i Tomsona, a potem - Marka Piekarczyka.

Drużyny Trenerów 13. edycji "The Voice of Poland"

Bitwa nr 1: drużyna Justyny Steczkowskiej

Pierwszą Bitwę w "The Voice od Poland" stoczyły Rafaela Maruska i Alicja Czerner, które zaczarowały scenę! Justyna Steczkowska zdecydowanie miała ciężki orzech do zgryzienia. Jednak zwycięzca może być tylko jeden - a bitwę wygrała Rafaela!

https://www.facebook.com/voiceofpoland/photos/a.206254202754701/5616353011744766/

Bitwa nr 2: drużyna Lanberry

Drudzy na scenę wyszli Michał Bednarek i Wiktor Andrysiak. To była wyrównana i uczciwa walka! Niestety, zwycięzca mógł być tylko jeden. Lanberry zdecydowała, że to Michał będzie kontynuował swoją drogę, zaś z programem żegna się Wiktor.

Doda rozpłakała się na kozetce. Była też u wróżki, a na randkę zabrała przyjaciół!Zobacz więcej

Bitwa nr 3: drużyna Barona i Tomsona

Kolejnym deutem, który stanął na scenie, był Dominik Dudek i Wiktoria Krakowska. W duecie rozpalili scenę do czerwoności! Jednak to Dominik, nie Wiktoria, swoim głosem zagwarantował sobie miejsce do kolejnego etapu.

Bitwa nr 4: drużyna Marka Piekarczyka

Kolejnym deutem, który stanął na scenie, były Jadwiga Grzybek I Klaudia Budner z drużyny Marka Piekarczyka. Dziewczyny ukoiły i rozbujały widzów swoimi głosami! Marek do następnego etapu postanowił zabrać Jadwigę.

Bitwa nr 5: drużyna Lanberry

Jako piąty duet na scenie zaprezentowała się Kristina Dutchak oraz Dominika Czekaj. Obie dziewczyny pokazały siłę swojego głosu nie wychodząc przy tym z roli! Decyzją Lanberry do następnego etapu przeszła Kristina.

Bitwa nr 6: drużyna Justyny Steczkowskiej

Sandra Reizer i Andrzej Stankiewicz stworzyli duet, od którego nie sposób było oderwać wzroku. Decyzją Trenerów Sandra przechodzi dalej, a Andrzej... został skradziony przez Lanberry!

Zaśpiewał "Co mi Panie dasz" Beaty Kozidrak i poległ! "Nie wiem, jak to ocenić". Kto wygrał?Zobacz więcej

Bitwa nr 7: drużyna Barona i Tomsona

Po Sandrze i Andrzeju na scenie stanął duet Barona i Tomsona: Agata Górecka-Lipińska i Mateusza Kurdej. Decyzją Trenerów do następnego etapu przeszła Agata!

Bitwa nr 8: drużyna Marka Piekarczyka

Ostatnim duetem była Isobelle Budny i Konrad Baum. Tak dobrych wokalistów nie można było pożegnać! Konrad dostał szansę na finał od Marka a Isobelle została skradziona przez Tomsona i Barona!

Kayah została zignorowana przez fotoreporterów! To "kara" za jej wybryk?Zobacz więcej

"The Voice of Poland 13" Bitwy. Opinie widzów

Jak to zwykle bywa, nie wszyscy widzowie zgadzali się z opiniami jurorów. Zdaniem niektórych, Bitwy w 13. sezonie "The Voice of Poland" były najsłabszymi, jakie do tej pory oglądali. Fani formatu dali wyraz swojej ocenie w mediach społecznościowych (pisownia oryginalna):

Fatalny wybór! 😭Klaudia pokazała znacznie więcej. Pięknie zaśpiewała, dobrze się bawiła na scenie! ❤️Nie rozumiem komentarza w stylu: poradzi sobie bez tego programu. To właśnie program powinien pomóc jej się wybić. Jestem zawiedziona wyborem 😢😢

Czy trenerzy tej pary musza tak pajacowac , wiedza kogo wybrac a pajacyków robia , Slabo to wyglada

Katastrofa 🙆

Masakra

Jak na razie żadna bitwa nie zrobiła na mnie pozytywnego wrażenia. Klapa

Bardzo słabe wykonanie... męczące 🥴

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Widzka (gość)

    Bardzo pozytywny odbiór prowadzącej, która zrezygnowała z napuszonych strojów i pokazała się w całkiem fajnej odsłonie.

    02.10.2022 20:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×