„Totalne remonty Szelągowskiej” w Sopocie. Jego marzeniem było stworzyć dom dla braci i siostry, którzy trafili do domu dziecka. Ekipa Doroty Szelągowskiej dokonała cudu!

W 6. odcinku programu „Totalne remonty Szelągowskiej” mieliśmy okazję poznać Kacpra, który przez patologicznych rodziców został rozdzielony z rodzeństwem i trafił do dziadków. Jego marzeniem było stworzyć dla braci i siostry dom, w którym byliby wszyscy razem. Ekipie udało się spełnić jego marzenie? W galerii publikujemy zdjęcia przed i po!

Multimedia

„Totalne remonty Szelągowskiej”. Zobacz zdjęcia przed i po metamorfozie!

Bohaterem szóstego odcinka jest 21-letni Kacper. Chłopak i jego młodsze rodzeństwo wychowywali się w patologicznej rodzinie - kiedy miał 9 lat, wszystkie dzieci zostały odebrane rodzicom przez opiekę społeczną. Jedynie Kacper pozostał w rodzinie, u dziadków, pozostała zaś trójka trafiła do domu dziecka. Niestety - po kilku latach zmarł dziadek Kacpra, a babcia zaczęła ciężko chorować. Kobiecie amputowano nogę, zmuszając do poruszania się na wózku. To właśnie Kacper, bohater 6. odcinka, otaczał ją opieką do końca jej dni. Mieszkanie, które wyremontowała Dorota to właśnie lokum po babci Kacpra. Nieruchomość była w opłakanym stanie - odłączono prąd i nie dało się tam mieszkać.

Matka nie dawała rady, ojciec pił, więc sama zadbała o rodzeństwo. Teraz to oni sprawili jej gwiazdkę z nieba!Zobacz więcej

Na szczęście na drodze Kacpra stanęła Kinga, która zorganizowała zbiórkę na drobny remont. Udało się im zebrać pieniądze na najbardziej potrzebne i podstawowe zmiany. W uprzątnięciu mieszkania i zburzeniu jednej ze ścian pomogli im strażacy. Pieniędzy jednak było zdecydowanie za mało i dlatego remont utknął w miejscu.

Na szczęście na pomoc Kacprowi ruszyła Dorota Szelągowska z ekipą. Projektantka wnętrz stworzyła dom nie tylko dla Kacpra, ale również dla jego dwóch braci i siostry. Na razie nie mają możliwości mieszkać razem - spotykają się jedynie w weekendy. Czy spełni się marzenie Kacpra o połączeniu całej rodziny pod jednym dachem?

Tak wyglądała metamorfoza domu Kacpra w programie „Totalne remonty Szelągowskiej”. Zobacz zdjęcia!

Premierowe odcinki programu „Totalne remonty Szelągowskiej” są emitowane na antenie TVN w każdy poniedziałek o godz. 21:35.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×