tvn

"Ślub od pierwszego wejrzenia 3". Martyna Końca padła ofiarą oszustwa? Straciła wszystkie pieniądze! "Za głupotę się płaci po prostu"

Martyna Końca była jedną z bohaterek 3. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Niedawno za pośrednictwem swojego konta na Instagramie kobieta podzieliła się wyjątkowo smutnymi wieściami. Okazuje się, że doszło do włamania na jej konto bankowe, z którego zniknęły jej wszystkie pieniądze. Sprawa trafiła już na policję.

05.10.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Agnieszka Miezianko i Kamil Borkowski wrócili do siebie? Ostra odpowiedź uczestniczki "ŚOPW"!

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to jeden z najpopularniejszych i jednocześnie najbardziej kontrowersyjnych programów na antenie telewizji TVN. Widzowie do dzisiaj wspominają szczególnie 7. edycję tego programu, która zakończyła się głośnym rozstaniem Agnieszki Miezianko i Kamila Borkowskiego. Teraz... ta dwójka była widziana razem na pewnej imprezie! Wrócili do siebie? Jest ostra odpowiedź uczestniczki "ŚOPW"!

03.10.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

Piotr Kraśko w "Dzień Dobry TVN" przeprasza za jazdę bez uprawnień i mówi walce z depresją. "Nie byłem w stanie wyjść z domu"

Piotr Kraśko nie miał ostatnimi czasy lekko - w mediach pojawiały się nagłówki dotyczące jego jazdy bez uprawnień i konsekwencji tego czynu, zaś w sieci internauci żywo dyskutowali na temat jego osoby i dorobku życiowego. Sam Kraśko usunął się w cień. Teraz, na kanapie "Dzień Dobry TVN", Piotr Kraśko postanowił odnieść się do całej sprawy. Poruszył również temat choroby.

01.10.2022Fakty TVN

"Big Brother". Manuela Michalak dawniej była wielką gwiazdą. Każdy znał jej śmiech! Jak wygląda dzisiaj?

"Big Brother" to program, który zrewolucjonizował polską telewizję oraz popkulturę. Program, który zadebiutował na antenie TVN w 2001 roku, otworzył drzwi innym audycjom o podobnym profilu, stając się ojcem chrzestnym takich programów jak "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" czy nawet youtubowych formatów, jak EKIPA czy Team X. Jedną z gwiazd pierwszego "Big Brothera" była Manuela Michalak, która po programie robiła karierę medialną. Później jednak zniknęła z TV. Jak wygląda dzisiaj? Sprawdźcie!

25.09.2022Big Brother

"Żony Hollywood". Katarzyna Wołejnio ma 49 lat i formę jak nastolatka! Tak prezentuje się była partnerka Rinke Rooyensa

Katarzyna Wołejnio szturmem wkroczyła do polskiego show biznesu. Urodzona w Nysie aktorka, która kilka lat temu wystąpiła w programie "Żony Hollywood", od czasu do czasu pojawia się na różnych branżowych wydarzeniach. W maju Wołejnio wkroczyła w 49. rok życia, jednak wciąż ma formę jak nastolatka! Zobaczcie, jak prezentuje się była partnerka Rinke Rooyensa!

22.09.2022Żony Hollywood

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×