"Wierzę w lepszy świat". Tak wyglądał uroczysty koncert TVP. Dawno niewidziany Ryszard Rynkowski i Katarzyna Cerekwicka na elbląskiej scenie

„Gramy dla wolności i nadziei na lepsze jutro” – ta idea przyświecała artystom, którzy wzięli udział w wyjątkowym koncercie Telewizji Polskiej. W 83. rocznicę sowieckiej agresji na Polskę, w dniu oficjalnego otwarcia przekopu Mierzei Wiślanej, na elbląskiej scenie wystąpią gwiazdy polskiej sceny muzycznej. „Wierzę w lepszy świat” – uroczysty koncert na żywo z Elbląga już w sobotę, 17 września o godz. 18:00 na antenie TVP1.

Multimedia

"Wierzę w lepszy świat". Publikujemy zdjęcia z koncertu TVP

W tym szczególnym koncercie wzięli udział wybitni artyści. Przed elbląską publicznością i widzami telewizyjnej Jedynki wystąpili: Janusz Radek, Katarzyna Cerekwicka, Kasia Moś, Krzysztof Kiljański, Marek Piekarczyk, Maryla Rodowicz, Natalia Sikora, Piotr Cugowski, Ryszard Rynkowski i Tadeusz Seibert, a towarzyszyła im fenomenalna orkiestra Kukla Band pod batutą Zygmunta Kukli.

U szczytu sławy porzuciła aktorstwo. Co dziś robi i jak wygląda?Zobacz więcej

Usłyszeliśmy polskie przeboje, a wśród nich m.in.: „Nie pytaj o Polskę”, „Dziwny jest ten świat”, „Sen o Victorii”, „Polska Madonna”, „Jaskółka uwięziona”, „Moja i Twoja nadzieja”, „Biały Krzyż”, „Wznieś serce nad zło”, „Biała Flaga”, „Mój jest ten kawałek podłogi”, czy tytułowy „Wierzę w lepszy świat”. A wszystko to we współczesnych –przygotowanych specjalnie na tę okazję – aranżacjach muzycznych.

W trakcie pandemii przeżył trudne chwile. Wiemy, czym dziś się zajmuje!Zobacz więcej

Koncert poprowadził aktor, dziennikarz i prezenter telewizyjny – Grzegorz Miśtal.

Zobacz zdjęcia z koncertu TVP w galerii

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×