„You Can Dance – Nowa Generacja 2”. Dzieciaki zatańczyły do hitów z Tik Toka. O kreacji Katarzyny Cichopek mówią wszyscy

Wystartowały odcinki na żywo „You Can Dance – Nowa Generacja 2”. Złota 16. wspaniałych dzieciaków zaprezentowała dziś swoje umiejętności w duetach. Zobaczcie zdjęcia z tego odcinka. Stylizacja Katarzyny Cichopek rozgrzała internautów.

Multimedia

„You Can Dance – Nowa Generacja 2” - 3.02.2023

Pierwszy odcinek na żywo upłynął pod znakiem największych hitów TikToka. Roztańczone dzieci w wieku 8-13 lat oceniało jury w składzie: choreograf Agustin Egurrola, aktorka Katarzyna Cichopek oraz tancerka Ida Nowakowska. Prowadzącą program została Edyta Herbuś, a za kulisami towarzyszy uczestnikom Aleksander Sikora.

Praca z dziećmi zawsze jest wielkim wyzwaniem. Dzieciaki są delikatne, wrażliwe, wymagają szczególnej troski i dbałości. Trzeba jednak pamiętać, że bywają także nad wyraz dojrzałe emocjonalnie i bardzo mądre. Jest to bardzo ciekawa praca, ale również odpowiedzialna. Czuję się absolutnie wyróżniona, że mogę być jurorem w tym programie. Jestem wrażliwa na muzykę i talenty innych ludzi. Jest to dla mnie bez wątpienia przygoda życia - zdradza Katarzyna Cichopek.

Cieszę się, że powstają programy, w których publiczność ma okazję zaobserwować jego piękno i poznać utalentowanych artystów. Chcę być tam, gdzie jest taniec i to jest dla mnie priorytetem. Na planie "You Can Dance - Nowa Generacja" mamy niezwykłych bohaterów. Te dzieciaki dają nam wiele radości i uśmiechu, a każdy dzień na planie mija niczym mrugnięcie oka - przyznaje Agustin Egurrola.

Katarzyna Cichopek promienieje! Już dawno nie była tak szczęśliwa!Zobacz więcej

To program, w którym mam szansę być naprawdę dobrą gospodynią. Po pierwsze dlatego, że dobrze rozumiem nie tylko jego strukturę, ale przede wszystkim jego uczestników, bo sama byłam kiedyś na ich miejscu. A po drugie łączy nas ta sama pasja, a to jest bezcenna wskazówka. Różni się tylko nasza perspektywa, bo ja już przeszłam drogę, którą kroczą dziś nasi młodzi tancerze. Dzięki temu mogę być dla nich najlepszym wsparciem. W poprzedniej edycji pojawiłam się gościnnie w charakterze coacha i już wtedy czułam, że ten program ma ogromny potencjał i niesie ze sobą pozytywną energię - mówi Edyta Herbuś.

Autor: AKPA

Kreacja Katarzyny Cichopek szeroko komentowana w sieci

W pierwszym odcinku na żywo szesnaścioro najzdolniejszych młodych tancerzy zmierzyło się z największymi hitami Tik Toka. W galerii prezentujemy zdjęcia jurorów i gospodarzy programu. Kreacja Kasi Cichopek wywołała lawinę komentarzy w mediach społecznościowych.

Nie jestem fanką tej stylizacji. Zaburzone proporcje - napisała jedna z internautek.

Jak Wam podoba się rockowa stylizacja aktorki?

Zobacz galerię

O programie „You Can Dance – Nowa Generacja 2”

Program „You Can Dance – Nowa Generacja 2” powraca z jeszcze większą siłą. Roztańczone dzieci w wieku 8 - 13 lat spróbują swoich sił na legendarnej scenie You Can Dance, a ich poczynania oceni wyjątkowe jury, w odświeżonym składzie: choreograf Agustin Egurrola, aktorka Katarzyna Cichopek oraz tancerka Ida Nowakowska. To nie jedyna niespodzianka, która czeka na widzów w tym sezonie. Prowadzącą drugiej edycji została tancerka Edyta Herbuś, która okaże się dużym wsparciem dla młodych uczestników. Kto podbije serca jurorów i widzów? Który uczestnik zdobędzie tytuł najlepszego tancerza "You Can Dance: Nowa Generacja 2" i otrzyma 100 tys. złotych?

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • nauczyciel (gość)

  gdzie jest rzecznik praw dziecka, ta ekipa znęca się nad dziećmi , które są wykończone psychicznie, wmawia się im doskonałość a potem wyrzuca z programu w atmosferze płaczu i porażki tworząc rozmyślnie maksymalne napięcie, podwyższa je jeszcze pan z kopertami, znany z górnolotnych lecz nietrafionych sformułowań

  04.03.2023 21:03
 • wionna (gość)

  Nie ma odpowiedzialności ani wśród producentów ani reżysera ani absolutnie wśród prowadzacych. Powinni przejść przede wszystkim szkolenie psychologiczne, jak się zachować , co mówic, jak się ubierać , jak prowadzić program który jest głownie dla dzieci. Jury = Pani Ida, Katarzyna i Augustin oraz prowadząca nie wiedzą może , ze jest to program też edukacyjny, bo dzieci go oglądają. Ci państwo , cała trójka pań ubierają się/ oprócz pana/ w stroje , które często powinny być dozwolone po godz 23. Wyzywające dekolty, gołe ramiona podkreślone biusty i nagość , to jakaś masakra bez kontroli. Bez nadzoru. A za mało tam jak widać rozumu w tej ekipie , żeby ubrać się atrakcyjnie ale nie wyzywająco. Po drugie to są dzieci i należy umieć przekazać komunikaty , że nie przejdą dalej w mniej agresywnym , tutaj pełnym napinek tonie. Po co to komu. Szlochy dzieci mają być atrakcją???? to przecież prawie program przemocowy. Tu powinni zadziałać ludzie fachowcy, psycholog a nie tacy amatorzy. To jest wstyd dla telewizji polskiej. Ogladamy program z malymi corkami i jest nam czesto, wstyd.

  04.03.2023 17:31
 • Ula (gość)

  Pani Kasiu wyglądała pani ślicznie to jest zazdrość dewolek

  05.02.2023 08:48
 • Widz (gość)

  Pani Cichopek nie ma ukończonej żadnej szkoły tańca, nie powinna niedoświadczoną osoba oceniać dzieci, nie ma do tego odpowiednich kwalifikacji.

  04.02.2023 21:25
 • Gosc (gość)

  Panią idę lubię a Pani Cichopek doprowadziła do tego, że dzieciaki płakały i się bardzo zestresowaly i nadal tutaj jest. Wstyd

  04.02.2023 21:22
 • Gocha (gość)

  Super , że dzieciaki mogą się wykazać umiejętnościami.BRAWO. Żenujące są dla mnie osoby, które są prawie roznegliżowane przy dzieciakach: mini sukienusie, wielkie dekolty itd to nie ich program.NIECH LANSUJĄ SIĘ DZIECI.

  04.02.2023 15:05
 • Iwik (gość)

  Panią Idę uwielbiam.

  04.02.2023 13:23
 • Gość (gość)

  Wygląda świetnie.

  04.02.2023 12:58
 • Barbara (gość)

  Dzieciaki są fantastyczne! Gorzej z panią zapowiadającą, niestety nie ma pojęcia co to cyfra a co to liczba! Numery dzieci TO LICZBY! Pozdrawiam.

  04.02.2023 12:58
 • Gość (gość)

  Najgorsze jest to że do programu z dziećmi ubrała się jak na nocną schadzkę z Kurzajewskim

  04.02.2023 11:17
 • *** (gość)

  Jak zawsze internauci nie zawiodą.... mistrzowie hejtu w akcji. Skryci za anonimowymi komentarzami znawcy mody , znawcy moralności tacy co to znają się na wszystkim , czyli na prawdę na niczym hejtem poprawiają swoje malutkie ego....

  04.02.2023 10:14
 • Gość (gość)

  P. Ida b.ładnie wyglądała i b.milusnie prowadziła program.

  04.02.2023 01:42
 • Tedi (gość)

  Przyszłosc Polski szkoda gadać

  04.02.2023 00:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×