zenek martyniuk

Zenek Martyniuk mierzy się z ogromną stratą. „Jakbyśmy utracili najukochańszą córeczkę”. To będą wyjątkowo smutne święta w domu króla disco polo

Tegoroczne święta Bożego Narodzenia będą wyjątkowo smutne dla Zenona i Danuty Martyniuków. Tym razem w ich domu będzie brakowało jednego członka rodziny. Jakiś czas temu zmarła ukochana suczka Danuty i Zenka. Do dziś król disco polo nie jest w stanie pogodzić się z jej stratą. „Jakbyśmy utracili najukochańszą córeczkę” – stwierdza z żalem Zenek Martyniuk.

21.12.2022Zenek

„Pytanie na śniadanie”. Danuta Martyniuk schudła aż 17 kilogramów dzięki tej diecie! Żona Zenka Martyniuka zdradziła, co je aby utrzymać formę. „Czuję się lżej i mam większą chęć do życia”

Danuta Martyniuk w pewnym momencie swojego życia powiedziała „dość!” hejterom i internetowym złośliwościom i postanowiła radykalnie zmienić swój wygląd. W tym celu przeszła na dietę i schudła aż 17 kilogramów! W programie „Pytanie na śniadanie” ukochana króla disco polo zdradziła, jak wygląda teraz jej dieta i które nawyki żywieniowe zmieniła. To jej przepis na sukces i znacznie lepszy stan zdrowia!

28.11.2022Pytanie na śniadanie

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 w Łomży. Michał Wiśniewski z córką Etiennette, Bayer Full, Zenon Martyniuk i inni. Zobacz zdjęcia z muzycznego widowiska Telewizji Polskiej

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 tym razem zawitała do Łomży. Na scenie stanęli uwielbiani przez publiczność artyści, w tym Michał Wiśniewski z córką Etiennette, Bayer Full, Zenon Martyniuk i nie tylko! Widowisko muzyczne Telewizji Polskiej robi wrażenie. Zobacz zdjęcia z tego wydarzenia!

31.07.2022Wakacyjna Trasa Dwójki 2022

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×