Aktualności

Maja Hyży stroi miny do bobasa szykując się na wyjście. Błyskawicznie wróciła do pracy po porodzie! Gwiazda zachwyca formą!

Maja Hyży na początku lipca powitała na świecie swoje czwarte dziecko, a niedługo później wróciła do pracy. Już wtedy zachwycała formą po porodzie! Wokalistka z powodzeniem łączy życie zawodowe z opieką nad gromadką maluchów. Szykowanie się na wielkie wyjście z brzdącem na ręku? Dla niej to żaden problem. Maja Hyży z wałkami na głowie strojąca miny do dziecka to uroczy obrazek!

05.10.2022Twoja twarz brzmi znajomo

"Ania". Premiera filmu o Annie Przybylskiej. Oliwia Bieniuk w eleganckiej stylizacji wyglądała niczym kopia matki. Towarzyszył jej Jarosław Bieniuk i brat Szymon! Kto jeszcze się pojawił?

Życie Anny Przybylskiej to materiał na film - a ten, jak wiemy, powstał. W środę 5 października odbyła się uroczysta premiera dokumentu, który przybliża postać nieodżałowanej aktorki, która odeszła w 2014 r. po długiej walce z chorobą. Na wydarzeniu pojawił się Jarosław Bieniuk z dziećmi - Szymonem i Oliwią Bieniuk, siostra Anny Przybylskiej a także plejada gwiazd, w tym Andrzej Piaseczny. Zobacz w galerii zdjęcia z premiery dokumentu o Annie Przybylskiej!

05.10.2022Ania

"Królowe życia". Laluna Unique w oktagonie - tak wyglądała słynna walka "królowej życia". Wyrzeczenia i poświęcenia nie zapewniły jej zwycięstwa

Program "Królowe życia" był trampoliną dla wielu gwiazd, które są obecne w polskim show-biznesie. Jedną z nich jest Kasia "Laluna Unique" Aleksander, która sumiennie podtrzymuje zainteresowanie swoją osobą. Słynąca z zamiłowania do luksusu i przepychu "królowa" próbowała swoich sił w oktagonie! Wiele poświęciła, aby móc się zmierzyć - schudła 16 kilogramów! Czy było warto? Sprawdź naszą galerię - publikujemy zdjęcia z walki "królowej życia" Laluny Unique na Fame MMA!

05.10.2022Królowe życia

Michał Wiśniewski jest ojcem piątki dzieci, a w drodze jest już kolejne! Ile mają lat? Czym się zajmują pociechy lidera Ich Troje?

Michał Wiśniewski to postać, której chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Chociaż zespół Ich Troje najlepsze lata ma za sobą, to Michał Wiśniewski wciąż cieszy się olbrzymią rozpoznawalnością, aczkolwiek najczęściej komentowane są jego kolejne związki oraz dzieci. Ile dzieci ma Michał Wiśniewski? Ile mają lat? Prezentujemy Wam wszystkie dzieci Michała Wiśniewskiego!

05.10.2022Twoja twarz brzmi znajomo

"Pierwsza miłość". Kolejna zdrada Artura! Kulczycki wda się w płomienny romans z Sandrą, który źle się dla niego skończy [CO SIĘ WYDARZY?]

W najnowszym sezonie "Pierwszej miłości" jednym z głównych wątków jest ten dotyczący rozwijającej się relacji Doroty i Artura, którzy razem wychowują swoją córeczkę Tosię. Wygląda jednak na to, że Kulczycki po raz kolejny wda się w romans! Tym razem jego kochanką będzie Sandra. Szybko się okaże, że Artur znajdzie się w patowej sytuacji.

05.10.2022Pierwsza miłość

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×