30 lat Telewizji Polsat. Olga Bołądź jest w ciąży! Aktorka potwierdziła radosne nowiny na Wielkiej Gali Jubileuszowej stacji

Olga Bołądź jest w ciąży! Radosne nowiny aktorka ogłosiła w iście gwiazdorskim stylu - na czerwonym dywanie podczas Wielkiej Gali Jubileuszowej z okazji 30-lecia Telewizji Polsat. Aktorka z dumą prezentowała ciążowy brzuszek podkreślony przez dopasowaną kreację. Zobacz zdjęcia!

Multimedia

30-lecie telewizji Polsat. Wielka gala w Teatrze Wielkim

6 grudnia 2022 r. w Teatrze Wielkim w Warszawie odbyło się wyjątkowe widowisko muzyczne - 30 lat Telewizji Polsat. Wielka Gala Jubileuszowa. W jej trakcie stacja świętująca trzy dekady działalności przypomni swoje flagowe programy, historię rozwoju, sukcesy na polu społecznym i charytatywnym i przyjrzy się, jak wyglądały jej początki.

Ta gala przejdzie do historii polskiego show-biznesu! Zobacz zdjęcia!Zobacz więcej

Gwiazdy na 30-leciu Polsat. Zobacz zdjęcia z gali

Ten wieczór miał należeć do stacji Polsat, ale całą uwagę skradła OLga Bołądź. Aktorka pojawiła się na gali w dopasowanej kreacji, podkreślając jej zaokrąglony ciążowy brzuszek. Sukienka, którą wybrała nie pozostawiła żadnych wątpliwości: Olga Bołądź jest w ciąży! Radosne nowiny potwierdziła również reporterowi serwisu Pudelek. - To jest piękna i dobra nowina - przytaczają słowa aktorki serwisy. Partnerem Bołądź, która jest mamą 9-letniego chłopca imieniem Bruno, jest Kuba Chruścikowski.

Tak się zmieniał styl Olgi Bołądź. Radosne nowiny ogłosiła... za pomocą mody!Zobacz więcej

Redakcja Telemagazyn.pl składa serdeczne gratulacje i życzy zdrowia!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×