"99 - Gra o wszystko". Julia von Stein to "Królowa życia" i śmierci! Szczerze nam wyznała: "Inni mieli wakacje, a ja pracowałam i traktowali mnie jak śmiecia" [TYLKO U NAS]

Julia von Stein miała najkrótszy staż w programie "Królowe życia", ale i tak zdążyła narobić niemałego zamieszania swoją osobą. Teraz w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl wyznała, co sądzi o swoich hejterach, a także powiedziała, jak udało jej się osiągnąć to co ma. Sprawdźcie naszą rozmowę z Julią von Stein.

Multimedia

Julia von Stein to "Królowa życia" i śmierci! Szczerze nam wyznała: "Inni mieli wakacje, a ja pracowałam i traktowali mnie jak śmiecia"

Już za chwilę Julia von Stein pojawi się w 2. sezonie vipowskiej edycji programu "99 - Gra o wszystko". To program, który podbił serca widzów telewizji TTV. Nasza kamera pojawiła się na planie produkcji, gdzie porozmawialiśmy z Julią von Stein!

Dominik Abus i Iga Muszakowska planują ślub? Jednoznaczna odpowiedź gwiazdora TTV!Zobacz więcej

Julia von Stein zaliczyła mocne wejście do programu "Królowe życia". Wszyscy o niej mówili! Nic dziwnego, bowiem projektowanie trumien oraz malowanie zwłok to profesja, która budzi ogromną ciekawość. A gdy czynności te wykonuje piękna blondynka, to ludzie gadają.

Chociaż "Królowe życia" zakończyły swoją emisję, to Julia von Stein na brak zajęć narzekać nie może. W rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl zdradziła tajniki prowadzenia biznesu funeralnego i tego, jak konkurencja próbuje uprzykrzyć jej życie.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Nie mogło też zabraknąć wątku hejterów, bowiem na ich brak Julia von Stein narzekać nie może. Wręcz przeciwnie, ciągle musi mierzyć się z różnymi opiniami na swój temat w sieci. Jak do tego pochodzi? Co czuje, gdy inni jej zarzucają, że sama nic nie osiągnęła w życiu?

Jak się pochodzi z zamożnej rodziny, to ludziom się wydaje, że ktoś ma łatwiejszy start. Nie widzi się tego, ile ode mnie jest wymagane. Ja zapieprzałam. Inni mieli wakacje, a ja pracowałam w restauracjach, gdzie przychodzili i traktowali mnie jak śmiecia - wyznała nam Julia von Stein.

Co jeszcze powiedziała Julia von Stein? Jaki ma stosunek do hejterów? Sprawdźcie naszą rozmowę!

"99. Gra o wszystko" - nowy sezon od 28 sierpnia

Najnowszy, 3. sezon programu "99. Gra o wszystko" będzie można oglądać od 28 sierpnia na antenie telewizji TTV. Emisja odcinków będzie mieć miejsce codziennie o godz. 22.00, w okresie od 28 sierpnia do 2 września 2022 roku. Program ma się składać łącznie z sześciu odcinków. W nowym sezonie będzie można zobaczyć słynne osobistości telewizji TTV takie jak bohaterowie „Gogglebox. Przed telewizorem”, „Królowych życia”, czy „Kanapowców”. Show jest polskim odpowiednikiem zagranicznego formatu "99 to beat".

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×