"Agent - Gwiazdy 3". Piotr Kraśko o udziale żony w programie: Bardzo ją do tego namawiałem [WIDEO+ZDJĘCIA]

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
Karolina Ferenstein-Kraśko jest jedną z uczestniczek "Agent - Gwiazdy". Piotr Kraśko skomentował udział żony w programie.

W wiosennej ramówce TVN 2018 zobaczymy 3. edycję "Agent - Gwiazdy". Jedną z uczestniczek programu jest Karolina Ferenstein-Kraśko. Czy długo przekonywała męża do swojego udziału w show TVN?

Wydaje mi się, że to ja przyszedłem do niej z tą propozycją - mówi nam Piotr Kraśko.

Dziennikarz zdradził nam, że jest bardzo dumny z żony i jest przekonany, że sportowo i fizycznie poradziła sobie tam doskonale.

Psychicznie to myślę, że to było trudne doświadczenie, bo nagle jest się w gronie osób wcześniej w ogóle nieznanych, z którymi spędza się 24 godziny na dobę.

Czy Piotr Kraśko obawia się emisji programu? Co jeszcze nam powiedział o swojej żonie?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn