aktorzy którzy odeszli

Przeczytaj także:

"Ranczo". Cezary Żak kiedyś i dziś! Tak się zmieniał jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. To dzięki rolom w "Ranczu" udało mu się zrzucić 30 kg!

Osoby Cezarego Żaka nikomu przedstawiać nie trzeba. Aktor odpowiedzialny za stworzenie wielu kultowych kreacji do dziś pozostaje jednym z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich aktorów. Pokazujemy, jak się zmienił na przestrzeni lat. Znanemu niegdyś ze swojej krępej tuszy artyście udało się swego czasu zrzucić aż 30 kilogramów!

22.08.2022Ranczo

"Ranczo". Katarzyna Żak zachwyca nienaganną figurą podczas rejsu z mężem! Fani porównują ją do nastolatki

Katarzyna Żak w swoim najnowszym poście na Instagramie pochwaliła się sposobem, w jaki spędza wakacje. Okazuje się, że wraz ze swoim mężem postanowiła odbyć rejs po morzu. Na udostępnionych przez nią zdjęciach można zobaczyć, jak aktorka prezentuje się w stroju kąpielowym na pokładzie motorówki. Fani nie kryją zachwytu nad figurą Katarzyny Żak, porównując ją do nastolatki.

04.08.2022Ranczo

"Ranczo". Katarzyna Żak wspomina ślub z Cezarym Żakiem. "Nie obyło się bez przygód"

Katarzyna i Cezary Żakowie są jednym z lepiej zgranych małżeństw w polskim show-biznesie. W wielu wywiadach podkreślali swoją miłość do siebie i niezwykłe porozumienie, jakie ich łączy oraz podobne poczucie humoru. Sakramentalne "tak" powiedzieli sobie w 1985 r. Jak wspomina aktorka, już na etapie ślubu było wesoło - gdy przyszło do przysięgi, Katarzyna Żak zaczęła się śmiać!

14.03.2022Ranczo

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×