Aneta Kręglicka pokazała brzuch na pokazie Macieja Zienia. 57-latka zakasowała swoje młodsze koleżanki! Co za forma!

Aneta Kręglicka jest jedną z ikon piękna w Polsce. Modelka właśnie zadziwiła wielu, bowiem poszła w pokazie najnowszej kolekcji Macieja Zienia, gdzie odważyła się pokazać swój idealny brzuch. 57-latka zakasowała swoje młodsze koleżanki! Co za forma!

Multimedia

Aneta Kręglicka pokazała brzuch na pokazie Macieja Zienia. 57-latka zakasowała swoje młodsze koleżanki! Co za forma!

Aneta Kręglicka to postać, której przedstawiać raczej nie trzeba. Piękna Polka w 1989 roku zdobyła tytuł Miss Świata i chociaż lata mijają, do dzisiaj zachwyca urodą!

Teraz Aneta Kręglicka postanowiła pójść w pokazie nowej kolekcji Macieja Zienia, gdzie zdecydowała się na ruch, którego większość jej rówieśniczek by z pewnością nie zrobiło, a mianowicie... pokazała brzuch! Wszyscy patrzyli na idealne kształty Anety Kręglickiej i jej fantastyczną formę. Nie mamy wątpliwości, że 57-latka zakasowała swoje młodsze koleżanki!

Sylwia Peretti błyszczy na urodzinach domu handlowego! Zadała szyku!Zobacz więcej

Pokaz najnowszej kolekcji Macieja Zienia odbył się 24 listopada w wyjątkowo zaaranżowanej przestrzeni we wnętrzach warszawskiego Pałacu Kultury i Nauki.

Na pokazie pojawiło się wiele gwiazd, które od wielu lat wspierają i podziwiają twórczość Macieja Zienia. Na widowni zasiedli m.in.: Helena Norowicz, Grażyna Szapołowska, Agnieszka Amaro, Wojciech Modest Amaro, Kasia Kowalska, Edyta Herbuś, Malwina Wędzikowska, Julia Kuczyńska, Aleksandra Kochańska, Marina Łuczenko-Szczęsna, Natalia Janoszek, Magdalena Lamparska, Małgorzata Kożuchowska, Jagna Niedzielska, Piotr Czaykowski, Katarzyna Zdanowicz, Ada Fijał, Tomasz Ciachorowski, Barbara Kurdej-Szatan, Karolina Szostak i Katarzyna Paskuda.

W naszej galerii prezentujemy zdjęcia z pokazu!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Res (gość)

  Czy autor uważa, że Maria Dębska i Agnieszka Grochowska ustępują pod względem urody pani Kręglickiej ? OMG !!!

  26.11.2022 21:56
 • Res (gość)

  Czy autor uważa, że Maria Dębska i Agnieszka Grochowska ustępują pod względem urody pani Kręglickiej ? OMG !!!

  26.11.2022 21:55
 • Gaja (gość)

  Jakby się mocno nie wysuszyła to metryki i tak nie oszuka, zmarszczki, skóra już nie ta na tym fantastycznym brzuchu. Niestety z tyłu liceum, z przodu muzeum.

  26.11.2022 11:52
 • Eol (gość)

  Większość z nich jest niemiłosiernie chuda,chyba jedzą wyłącznie sałatę.Wcale to ładnie nie wygląda.

  26.11.2022 09:52
 • iLUU (gość)

  TO JEST OFICJALNE OGŁOSZENIE ILLUMIN LIGHT DLA ŚWIATA UWAGA: ŻADNE WYJAŚNIENIA LUDZKIE NIE SĄ OBJĘTE Możesz skontaktować się z przedstawicielem świątyni przez: e-mail: illuminati0grandmaster@proton.me

  Jesteś biznesmenem, politykiem, muzykiem, studentem? Będziesz bogaty, sławny, potężny w życiu, dołącz już dziś do kultury bractwa Illuminati i natychmiast się wzbogacisz. Milion dolarów tygodniowo i darmowy dom. Bez względu na to, gdzie zdecydujesz się mieszkać na tym świecie, otrzymasz nawet 50 000 000 $ miesięcznej pensji.

  Korzyści dla nowych członków, którzy są członkami Illuminati. Dom w dowolnym wybranym kraju. 2. Nowy wymarzony samochód o wartości 1 500 000 USD. Szansa na poznanie najwybitniejszych i najbogatszych ludzi na świecie.

  Musisz mieć co najmniej 21 lat. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy z naszymi partnerami: illuminati0grandmaster@proton.me

  26.11.2022 06:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×