Anna Głogowska i Karol Strasburger przyłapani razem w samochodzie! Gwiazdy szaleją na Vip Cross 2022. Zobacz, kto się pojawił

Co łączy Annę Głogowską i Karola Strasburgera? Zamiłowanie do off-roadu, czyli jazdy samochodem terenowym. Tłum gwiazd pojawił się w tym roku na wydarzeniu VIP Cross, którego celem jest m.in. promocja bezpiecznej jazdy. Zobaczcie zdjęcia.

Multimedia

VIP Cross 2022. Anna Głogowska, Karol Strasburger szaleją razem na motorowej imprezie

VIP Cross to wydarzenie, które co roku przyciąga mnóstwo gwiazd. Miłośnicy ekstremalnych wrażeń spotykają się, aby sprawdzić swoje umiejętności za kółkiem na off-roadowym torze oraz wesprzeć akcję charytatywną.

W tym roku na liście startowej pojawiły się takie nazwiska jak: Mateusz Banasiuk, Stanisław Banasiuk, Małgorzata Tomaszewska, Olek Sikora, Piotr Mróz, Aga Wasilewska, Anna Głogowska, Przemysław Saleta, Karol Strasburger, Monika Richardson, Robert Wieteska, Monika Mazur, Ewelina Ruckgaber, Karolina Pilarczyk, Arkadiusz Janiczek, Łukasz Strzałka czy Eliza Gwiazda.

Piotr Mróz zaręczył się w Licheniu! Kim jest jego wybranka?Zobacz więcej

Gwiazdy szaleją na Vip Cross wraz ze swoimi rodzinami i przyjaciółmi. Mateusz Banasiuk zabrał w tym roku swojego ojca i synka. Małgorzata Tomaszewska bawiła się w towarzystwie swojego kolegi z programu "Pytanie na śniadanie" - Olka Sikory, a Piotr Mróz pojawił się ze swoją świeżo upieczoną narzeczoną, Agnieszką Wasilewską.

Zdjęcia z wydarzenia znajdziesz w galerii!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×