Brad Pitt kończy karierę aktorską? Wypowiedź aktora może niepokoić

Brad Pitt to jeden z najsłynniejszych i najbardziej cenionych hollywoodzkich aktorów. Gwiazdor ma na swoim koncie rolę w takich filmach, jak "Podziemny krąg", "Pewnego razu... w Hollywood", "Bękarty Wojny", Pan i Pani Smith" czy "Siedem". Mimo że na przestrzeni lat stworzył wiele aktorskich kreacji za które zyskał uznanie widzów i środowiska to pojawiają się głosy o końcu jego kariery.

Multimedia

Brad Pitt skończy karierę?

Brad Pitt od lat uznawany jest za jednego z najpopularniejszych i najlepszych aktorów na świecie. Hollywoodzki aktor ma na swoim koncie rolę w takich produkcjach, jak "Wywiad z wampirem", "Siedem", "Bękarty Wojny", "Machina wojenna", "Pewnego razu... w Hollywood" czy "Zawód: Szpieg". Głośny było również o jego małżeństwach i rozstaniach z Jennifer Aniston i Angeliną Jolie. Choć aktor w tym roku kończy 59 lat, zaczynają pojawiać się informacje o końcu kariery.

Co więcej, sam gwiazdor przyczynił się do tych spekulacji. Wszystko za sprawą wywiadu dla GQ, gdzie wyznał, że jest na końcu swojej kariery aktorskiej. Nie wiadomo jednak czy te słowa oznaczają, że gwiazdor ma w planach zakończenie kariery. Nie można jednak tego wykluczyć, zwłaszcza, że w ostatnich latach aktor znacznie rzadziej, niż wcześniej pojawiał się na ekranie.

Brad Pitt i Marion Cotillard na premierze filmu. Co z ich romansem? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"Bullet Train" - ostatnia rola Brada Pitta?

Parę dni temu miała miejsce paryska premiera filmu "Bullet Train" w którym główna rolę zagrał Brad Pitt. Reżyserem obrazu jest David Leitch. Film ma trafić do kin na początku sierpnia, ale już teraz wiele wskazuje na to, że okaże się sukcesem. "Bullet Train" zapowiada się jako świetne kino akcji, pełne niespodziewanych zwrotów i napięcia. Fabuła opowiada o podróży pociągiem z Tokio do Morioki w którą wybrało się pięciu zabójców. Ich obecność w jednym miejscu będzie miała znaczące konsekwencje i nie wiadomo, który z bohaterów przeżyje tą morderczą podróż.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×