#CucChallenge. Ciężarna Barbara Kurdej-Szatan odpowiada na krytykę filmiku gwiazd o przemocy. "Jednak jest to dość hardcorowe"

Gwiazdy wzięły udział w CucChallenge, gdzie w krótkim filmiku pokazują temat przemocy domowej. "Zabawa" poza zachwytem spotkała się także z falą krytyki. Ciężarna Barbara Kurdej-Szatan postanowiła odpowiedzieć na te negatywne komentarze.

Multimedia

Barbara Kurdej-Szatan, Marcelina Zawadzka, Rafała Maślak i inni w #CucChallenge

Instagram obiegł właśnie krótki filmik z #CucChallenge, w którym wzięły udział polskie gwiazdy, m.in. Barbara Kurdej Szatan, Marcelina Zawadzka, Julia Wieniawa, Rafał Maślak i Adam Zdrójkowski. Wideo w "zabawny" sposób pokazuje temat przemocy domowej. Rafał Maślak atakuje swojego przeciwnika patelnią, Barbara Kurdej-Szatan używa okrągłego brzucha, Maciej Dowbor kija baseballowego, a Julia Wienia uderza pięścią. Sposób montażu i gra gwiazd spotkała się z pozytywnym odbiorem, jednak wiele osób skrytykowało całą ideę.

Barbara Kurdej-Szatan w klimatycznej sesji ciążowej w lesie. Fani zachwyceni!Zobacz więcej

A teraz pomyślcie jak na wasze wypociny reagują ofiary przemocy domowej. Niesmaczne, płytkie i żenujące. Robienie sobie żartów z takiego tematu jest naprawdę przykre.

Przemoc to nie zabawa, a pokazanie jej w taki sposób podczas 'nudy' jest poniżej poziomu.

Niee, to nie jest świetna robota. Temat jest poważny, a na tym filmie widać wyraźnie, że osoby które w nim wystąpiły robią sobie jaja, i traktują granie w tym czymś jak udział w jakieś słabej komedii.

Barbara Kurdej-Szatan odpowiada na krytykę

Ciężarna aktorka postanowiła odpowiedzieć na jeden z nieprzychylnych komentarzy.

tylko ... właśnie. To jest pomysł wzięty ze Stanów, zabawa tiktokowa, zabawa montażem niczym filmy akcji. I tyle. Natomiast niektóre osoby biorące udział bały się, że jednak jest to dość hardcorowe i zasugerowały, aby jednak dodać info apropos walki z przemocą ... więc - dodaliśmy. Ale sam filmik był jedynie zabawą filmową i zabawą montażem. Jak wszystko co również zawierają filmy czy inne produkcje.

Takie tłumaczenie nie spotkało się jednak ze zrozumieniem osób krytykujących tę ideę.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Asia (gość)

    No właśnie sama napisałaś zabawa wzięta że stanow,jeżeli bawi Was to że ktoś gdzieś w zaciszu swojego domu cierpi to przykre.Ps jesteście w Polsce

    13.05.2020 13:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×