"Dzień Dobry TVN". Małgorzata Rozenek wprost rozpływa się nad "kurzopkami"! Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski "świetnie to rozegrali"

Karol Gawryś
Karol Gawryś
W jednym z najnowszych wywiadów Małgorzata Rozenek postanowiła opowiedzieć, co sądzi o związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Okazuje się, że prowadząca "Dzień Dobry TVN" nie kryła słów uznania po adresem popularnych dziś "kurzopków". "Relacja pomiędzy Kasią a jej partnerem jest absolutnie prawdziwa i co do tego nie mam wątpliwości" - przyznaje.

Choć od sensacyjnego ogłoszenia przez Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiegoswojego związku minęło już sporo czasu, to wciąż nie milkną echa ujawnienia przez nich swojej relacji. Do całej sprawy odniosła się już m.in. Paulina Smaszcz, która nie gryzła się w język odsłaniając kulisy jej rozstania z Maciejem Kurzajewskim.

Kolejną gwiazdą, która postanowiła opowiedzieć, co uważa na temat popularnych dziś "kurzopków" jest Małgorzata Rozenek. Co takiego powiedziała?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski "świetnie to rozegrali"

Okazuje się, że w ostatnio udzielonym wywiadzie, Małgorzata Rozenek nie kryła słów uznania pod adresem Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Przy okazji wyznała również, że jej zdaniem to, co łączy prowadzących "Pytanie na śniadanie" jest absolutnie prawdziwe i nie ma co do tego żadnych wątpliwości.

Szczerze? PR-owo świetnie to rozegrali. Ja myślę, że relacja pomiędzy Kasią a jej partnerem jest absolutnie prawdziwa i co do tego nie mam wątpliwości. Natomiast stacja mogła obrazić się na to, co mieli, w sensie na ten emocjonalny gejzer. A mogli to wykorzystać i wykorzystali to świetnie. Możemy się obrażać na rzeczywistość, że Kasia jest z Maćkiem. Albo możemy przyjąć to z dobrodziejstwem inwentarza i grać tym - wyznała Małgorzata Rozenek w rozmowie z Pudelkiem.

Zgadzacie się z opinią Małgorzaty Rozenek?

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

od 12 lat
Wideo

Bohaterka Senatorium Miłości tańczy 3

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn