earth festival 2022

Kasia Kowalska kiedyś i dziś. Tak się zmieniała piosenkarka! Zdołała pokonać swoje demony i dziś lśni mocnym blaskiem

Kasia Kowalska jest jedną z artystek, która zrobiła oszałamiającą karierę, choć dziś jej gwiazda nieco przygasła. Piosenkarka nie miała w życiu z górki, ale nigdy się nie poddała! Wyrwała się ze szponów nałogu i odzyskała kontrolę nad swoim losem. Przypominamy inspirującą historię Kasi Kowalskiej i publikujemy wyjątkowe zdjęcia. Zobacz, jak się zmieniała!

08.01.2023Earth Festival 2022

Earth Festival 2022. Gwiazdy dla Czystej Polski. Doda, Julia Wieniawa i Andrzej Piaseczny zachwycili publiczność! Tak wyglądała Ilona Krawczyńska i Marcelina Zawadzka w roli prowadzących

Niedziela 21 sierpnia 2022 r. była trzecim dniem tegorocznej edycji Earth Festival 2022 w Uniejowie, mieście nad Wartą. Już po raz piąty artyści znani z zaangażowania w działania na rzecz ochrony środowiska zaśpiewali na uniejowskiej scenie w szczytnym celu! Zobacz, jak wyglądała tegoroczna, wyjątkowa z wielu powodów, edycja Earth Festival 2022. Zdjęcia publikujemy w galerii!

21.08.2022Earth Festival

Earth Festival 2022. Koncert Polsatu przeciwko wojnie z apelem o pokój. Na scenie Maciej Musiałowski, Maciej Maleńczuk, Paweł Domagała i wielu innych

W Uniejowie, mieście nad Wartą, sobota była drugim dniem tegorocznej edycji Earth Festival 2022. Już po raz piąty artyści zaśpiewali na uniejowskiej scenie w szczytnym celu - DLA ZIEMI! Tegoroczna edycja jest jednak wyjątkowa z jeszcze jednego powodu. Oprócz apelu nawołującego do dbałości o przyrodę, wokaliści składają również hołd ofiarom wojny, która toczy się tuż za polską granicą.

20.08.2022Earth Festival 2022

Przeczytaj także:

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×