"Farma". Brak internetu, wody i prądu, prysznic zrobiony z wiadra. Tak wygląda miejsce, w którym mieszkają uczestnicy nowego reality show Polsatu

"Farma" to reality show Polsatu, w którym przyzwyczajeni do miejskiego życia uczestnicy zamieszkali na farmie bez dostępu do internetu, wody i prądu! Na miejscu czekają ich pobudki o świcie oraz obowiązki, z którymi wcześniej nie mieli styczności. Zobaczcie, jak mieszkają uczestnicy "Farmy".

Multimedia

Nowy reality show "Farma" to program, jakiego jeszcze w Polsce nie było. Jego uczestnicy zamieszkali na polskiej farmie z dala od cywilizacji. Polsat zaprosił do programu ludzi, którzy świadomie porzucą swój nowoczesny styl życia i wyruszą ku wielkiej przygodzie, zamieszkując w wiejskim gospodarstwie, bez prądu, bieżącej wody i… Internetu! Wsparciem dla nich są prowadzące: Marcelina Zawadzka oraz Ilona Krawczyńska.

Nowy uczestnik i pierwsze zadanie od rolnika Szymona! Kinga jest najsłabszym ogniwem? Zobacz więcej

Aby przeżyć i wygrać program, mieszkańcy gospodarstwa będą musieli ze sobą współpracować, sprawdzić swój instynkt przetrwania oraz siłę charakteru. Między nimi zawiążą się niespodziewane sojusze, przyjaźnie a może nawet… miłość! Dlatego widzowie programu mogą spodziewać się bezkompromisowych pojedynków i zaskakujących wyzwań. Co tydzień z farmą będzie musiał pożegnać się jeden z uczestników i ostatecznie tylko jeden zdobędzie tytuł Super Farmera i 100 tysięcy złotych!

Brak internetu, wody i prądu, prysznic zrobiony z wiadra. Zobacz w galerii, jak wygląda "Farma"

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • gfrdxxs4x (gość)

    Esrydtu

    19.01.2022 13:48

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×