Grażyna Torbicka kiedyś i dziś. Wciąż zachwyca urodą! Sprawdźcie, jak zmieniła się ikona polskiej telewizji!

Grażyna Torbicka 24 maja obchodzi urodziny. Prezenterka mimo upływu lat, wciąż wygląda fenomenalnie i zachwyca urodą. Sprawdźcie, jak na przestrzeni lat zmieniała się ikona telewizji. Jak Grażyna Torbicka wyglądała na początku swojej kariery w telewizji?

Multimedia

Grażyna Torbicka kończy 62 lata

Grażyna Torbicka od lat przybliża widzom świat filmu. Karierę w telewizji rozpoczęła jeszcze w latach 80. Dziennikarskiego fachu mogła uczyć się od swojej mamy - Krystyny Loski, legendarnej prezenterki TVP. Grażyna Torbicka na początku współpracowała z TVP1, gdzie była odpowiedzialna za dział teatralny. Po dwóch latach dołączyła do ekipy telewizyjnej Dwójki, z którą była związana do 2016 roku.

Największą popularność i uznanie wśród widzów oraz osób z branży przyniosło Torbickiej prowadzenie cotygodniowego magazynu "Kocham kino". Film to jedna z jej największych pasji. Niewielu wie, że Grażyna Torbicka przygodę ze sztuką i teatrem rozpoczęła już na studiach, na Wydziale Wiedzy o Teatrze na Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie. Dziennikarka w kultowym już magazynie "Kocham kino" gościła wielu wybitnych twórców kina, takich jak: Krzysztof Kieślowski, Jerzy Stuhr, Andrzej Wajda, Marcel Łoziński, Wim Wenders, Alan Parker, czy Woody Allen.

Krystyna Loska obchodzi 85. urodziny. Tak zmieniała się mama Grażyny TorbickiejZobacz więcej

Po nagłym odejściu z TVP wiosną 2016 roku, Grażyna Torbicka nawiązała współpracę ze stacją TVN i kanałem TVN Fabuła. Obecnie prezenterka jest też dyrektorem artystycznym Festiwalu Filmu i Sztuki DWA BRZEGI w Kazimierzu Dolnym.

Dziś przypominamy sylwetkę jednej z najbardziej rozpoznawalnych twarzy Telewizji Polskiej. Jak na przestrzeni lat zmieniała się Grażyna Torbicka? Przekonacie się o tym w galerii!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Seniorka (gość)

  Prawdziwa hiena, zazdrosc cie zzera, pokaz swoja buzie chetnie ocenie pewnie uroda tez hieny!!!!!

  24.05.2021 15:36
 • Mak (gość)

  Jakoś nie w moim typie

  24.05.2021 11:34
 • gość (gość)

  Włosy ma ładne, zgrabna i szczupła ale twarz ..coś powinna zrobić.

  26.01.2020 16:07
 • MD (gość)

  Pani Grażyna jak zwykle piękna. Super dziennikarka.

  03.03.2019 06:34
 • Hiena (gość)

  Graza beztalencie lans na gierku

  02.03.2019 18:36

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×