Gwen Stefani producentką serialu dla dzieci. "Kuu Kuu Harajuku" w teleTOON+

"Kuu Kuu Harajuku" to serial animowany wyprodukowany przez światowej sławy wokalistkę, liderkę zespołu No Doubt - Gwen Stefani. To pełna przygód historia pięciu niezwykle utalentowanych muzycznie przyjaciółek, które w pogoni za swoimi marzeniami o prawdziwym koncercie muszą stawić czoła przeszkodom, jakie stają na ich drodze.

Multimedia

Kuu Kuu Harajauku od 24 października, od poniedziałku do piątku o 15.05 i 20.30 w stacji teleTOON+

Kochająca modę G tworzy wraz ze swoimi przyjaciółkami LOVE, ANGEL, MUSIC i BABY zespół muzyczny HJ5. Każda z dziewcząt jest wyjątkowo utalentowana. Dzięki ciężkiej pracy bohaterki do perfekcji opanowały śpiew i taniec. Teraz ich pragnieniem jest zagranie prawdziwego koncertu. Niestety na drodze do spełnienia marzeń pojawiają się kolejne przeszkody. Fantastyczny Harajuku, w którym żyją dziewczęta to miejsce, gdzie naprawdę wszystko może się zdarzyć. Źli kosmici czy wygłodniałe potwory to tylko część problemów młodych artystek. Kolejnym kłopotem przyjaciółek jest ich menedżer Rudie, który pomimo swojego entuzjazmu i ogromnego oddania nie potrafi w pełni zorganizować wymarzonego koncertu. Czy pięć głównych bohaterek osiągnie swój cel? Jak uporają się z nieprzychylnymi mieszkańcami Harajuku i czy Rudie poradzi sobie z organizacją koncertu? Tego widzowie dowiedzą się w najnowszej produkcji "Kuu Kuu Harajuku".

"Kuu Kuu Harajuku" przenosi widzów do barwnego, wielokulturowego świata, w którym zderzają się orientalny wschód z nowoczesnym zachodem. Serial inspirowany jest japońskim nurtem kawaii, czyli tym co miłe i słodkie. To także połączenie stylu, mody, a przede wszystkim ogromnej pasji do muzyki. Pierwowzorem głównej bohaterki G. jest sama Gwen Stefani. Wokalistka nagrała specjalnie do serialu utwór „Kuu Kuu Harajuku” oraz teledysk, który swoją premierę miał 26 września 2016 r.

Komentarze

Skomentuj
  • Ola (gość)

    oglondam kuku HARARZIUKU I TO BARDZO fajna bajka I ja bardzo LUBIĘ ☺☺☺☺😍😙💖💕 a I LUBIĘ śpiewać A zapomniałam buzi buzi i bardzo dziękuję tym którzy wymyślili tą bajkę.

    29.01.2018 17:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×