"Hotel Paradise 4". Wiktoria leczy się psychiatrycznie. Udział w programie negatywnie odbił się na jej zdrowiu

Adriana Słowik
Adriana Słowik
Wiktoria z "Hotelu Paradise" zdobyła się na odwagę i opowiedziała o tym, jak udział w programie "Hotel Paradise 4" odbił się na jej zdrowiu psychicznym. "Nikt mi już buzi nie będzie zamykał" - zaczęła swoją wstrząsającą relację na Instagramie.

Kilka tygodni temu w mediach rozgorzała dyskusja wokół 4. edycji programu "Hotel Paradise". Wszystko za sprawą niepokojącego zachowania uczestników wobec Wiktorii, która według widzów była psychicznie maltretowana. -Promujecie nękanie i znęcanie się - pisali w mediach społecznościowych oburzeni internauci.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Klaudia Launo, czyli jedna z dziewczyn, która mocno uprzykrzała życie Wiktorii w programie, wyznała, że był to pomysł Miłosza. -Żalił się, że ma dość i mówił, żebyśmy mu pomogły, to to zrobiłyśmy. Ja od początku mówiłam, że to nie było wzorowe zachowanie, ale jak podchodzi do mnie gość i prosi, by mu pomóc, bo psychicznie nie ma siły, to chyba trzeba działać - tłumaczyła w mediach społecznościowych.

O sytuacji Wiktorii w programie zrobiło się tak głośno, że Telewizja TVN wydała w tej sprawie oświadczenie.

Wszystkie produkcje TVN Grupa Discovery realizowane są zgodnie z najwyższymi standardami oraz przy zachowaniu odpowiednich procedur mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa osobom będącym uczestnikami tych programów – zarówno na etapie castingów jak i w trakcie realizacji. Odcinki "Hotelu Paradise Extra" różnią się od antenowych, z uwagi na ograniczenia wiekowe regulowane polskim prawem. "Hotel Paradise Extra" to kategoria 18+, odcinki antenowe mają oznaczenie wiekowe 12+, w sytuacjach wyjątkowych 16+. Materiały dopuszczają treści, które spełniają wymogi zgodnie z przypisaną kategoria wiekową. Bardzo późno otrzymaliśmy gotowy odcinek, który w przypadku Playera przechodzi parogodzinne przekodowanie - kwestie techniczne spowodowały kilkugodzinne opóźnienie, za które przeprosiliśmy użytkowników serwisu. Odcinek zgodnie z zapowiedzią jest już do obejrzenia na platformie - czytamy w oświadczeniu przesłanym do redakcji portalu Plejada.pl.

[instagram]https://www.instagram.com/p/CTfcHNXsBvK/[/instagram]

Wiktoria leczy się psychiatrycznie

Sprawa nie ucichła, a Wiktoria zapewnia, że nikt jej już buzi nie będzie zamykał. Dziewczyna w relacji na Instastories wyznała, że zmaga się z nerwicą.

Jestem chora, mam nerwicę, mam straszliwą nerwicę, która bardzo odbija się na moim zdrowiu. Leczę się psychiatrycznie, leczę się psychologicznie, bo po prostu nie dawałam już rady, i nie mówię tego teraz dlatego, żeby ktokolwiek mi współczuł, tylko jestem przerażona Proszę bardzo, do tego doprowadził mnie "Hotel Paradise". Tabletka jest tutaj, nie będę już nic ukrywać, nic maskować, cała się telepię i mój układ nerwowy jest rozpie*dolony. Nie wiem, kto jest prawdziwy, ale chyba widzicie, że ja jestem. Dziękuję i nie powiem dobranoc, bo ja spać nie pójdę, ale życzę wam dobrej nocy - - przekazała rozemocjonowana.

Źródło: TVN/x-news

od 12 lat
Wideo

Bohaterka Senatorium Miłości tańczy 3

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn