"Jaka to melodia?". Gwiazdy disco polo i obsada "Na dobre i na złe" w specjalnych odcinkach! Kto jeszcze pojawi się w kultowym show?

Program "Jaka to melodia?" od 25 lat przyciąga przed ekrany miliony widzów. Od samego początku istnienia teleturnieju, nie brakuje chętnych do rozpoznawania utworów muzycznych na czas. W programie nagrywane są także odcinki specjalne. Tym razem udział w nagraniu specjalnych epizodów udział wzięły gwiazdy muzyki disco polo oraz obsada serialu "Na dobre i na złe"! Kto jeszcze się pojawił? Sprawdźcie!

Multimedia

Do studia "Jaka to melodia?" przybywają celebryci, którzy sprawdzają swoją wiedzę muzyczną, a wygraną przeznaczają na cel charytatywny. Podczas tegorocznego świątecznego odcinka gośćmi będzie Rodzina Cugowskich - Krzysztof - wieloletni wokalista i założyciel zespołu Budka Suflera oraz jego synowie - Chris i Piotr.

Chris jest najmłodszym z braci i rozwija swoją karierę jako aktor. Wystąpił w amerykańskim serialu "Bridgertonowie" - jednej z najchętniej oglądanych produkcji w historii platformy Netflix. Piotr poszedł w ślady ojca i jest wokalistą oraz współzałożycielem zespołu Bracia. Panowie zmierzą się w pojedynku muzycznym, a wpierać ich będzie żona Krzysztofa - Joanna Cugowska.

Kamila, Kamil i Elżbieta w "Jaka to melodia?"! Znamy datę premiery odcinka specjalnego hitu TVP!Zobacz więcej

W kolejnym odcinku (4739) udział wzięły największe gwiazdy disco polo: Robert Klatt - wokalista zespołu Classic, Marcin Miller - lider grupy Boys oraz Paweł Dudek, znany jako "Czadoman" - zwycięzca XIII Edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Gośćmi specjalnymi tego odcinka byli Dorota i Radek Liszewscy. W odcinku 4752 rywalizować będą dziennikarze: Anna Popek, Urszula Rogala i Adam Giza. Anna Popek od lat jest związana z Telewizją Polską. Obecnie można oglądać ją w programie "Wstaje dzień". Urszula Rogala została gospodarzem "Magazynu Ekspresu Reporterów", a Adam Giza spełnia się w roli prowadzącego program "Zacznij od zdrowia".

Odcinek 4753 należał będzie do aktorów z serialu "Na dobre i na złe". Do walki o nagrodę główną staną Joanna Jarmołowicz, Maryla Morydz i Anna Samusionek. Widzowie pokochali wątki humorystyczne, których dostarczają w serialu salowa Halinka (Joanna Jarmołowicz) i Lucyna Sikorka (Anna Samusionek). Teleturniej "Jaka to melodia?" można oglądać od poniedziałku do soboty na antenie TVP1.

Autor: AKPA

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×