Joanna Racewicz miała wypadek. Wiadomo, w jakim stanie jest dziennikarka. „W najczarniejszym scenariuszu nie przypuszczałam, że to się wydarzy”

Magdalena Bohdanowicz
Magdalena Bohdanowicz
Media obiegła niepokojąca wieść - dziennikarka Joanna Racewicz miała wypadek. Do zdarzenia doszło 24 stycznia br., gdy jechała na spotkanie autorskie. W jakim stanie jest Joanna Racewicz?

Joanna Racewicz miała wypadek. Wiadomo, w jakim stanie jest dziennikarka

We wtorek 24 stycznia br. o godz. 18:00 w Muzeum im. Bolesława Biegasa miało się odbyć spotkanie autorskie Joanny Racewicz. Dziennikarka wydała nową książkę pt. „Sypiając z prezesem”. Całe wydarzenie rozpoczęło się z opóźnieniem, gdyż Racewicz miała wypadek.

Gości o zdarzeniu poinformowała Beata Tadla, podaje serwis Pomponik. Jak ustalił serwis, dziennikarka miała stłuczkę. Na szczęście nie odniosła większych obrażeń, ale cała sytuacja naturalnie kosztowała ją sporo nerwów.

Ja bardzo państwa przepraszam. W najczarniejszym scenariuszu nie przypuszczałam, że to się wydarzy - miała przekazać zebranym gościom.

Nie kryła, że przy całej sytuacji pomogło wieloletnie doświadczenie w pracy z rzecznikami różnych służb mundurowych. Dzięki temu udało jej się sprawnie ściągnąć patrol, który spisał ją i osobę, która uczestniczyła w kolizji. - Proszę mi wierzyć, uruchomiłam wszystkie znajomości. Przydała mi się praca w newsach i zapraszanie rzeczników prasowych oraz innych bardzo ważnych panów mundurowych. Wytłumaczyłam o co chodzi. Naprawdę czasem to się przydaje, a to była wyższa konieczność - miała wyznać, cytuje jej słowa wspomniany serwis.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

od 12 lat
Wideo

Bohaterka Senatorium Miłości tańczy 3

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn