"Kicia Rożek". Nowe przygody mieszkańców królestwa w Cartoon Network

Już 28 stycznia na ekranach zagości najbardziej pozytywna różowa księżniczka Cartoon Network, która w nowych odcinkach serialu stanie do rywalizacji o tytuł super gracza! Ponadto fani kreskówki będą mieli okazję wziąć udział w konkursie Kici Rożek z atrakcyjnymi nagrodami. Zobaczcie, co wydarzy się w nowych odcinkach animacji "Kicia Rożek".

Multimedia

Pełna pozytywnej energii Kicia Rożek jest władczynią magicznego królestwa. Urocza księżniczka za punkt honoru obrała sobie, by wszyscy jej przyjaciele i poddani mieli równie dobre samopoczucie jak ona. Gdy jednak coś nie idzie po jej myśli, różowa kotka - jednorożec potrafi się mocno zniecierpliwić.

W jednym z nowych odcinków mała bohaterka wraz z bratem Piesiem Rożkiem oraz Orłodylem, dr Lisiczką i Richardem zagrają w planszówki, a także odwiedzą wyjątkowe wesołe miasteczko. Sprawy przybiorą zaskakujący obrót, gdy na ich drodze stanie zakapturzona postać, która zamieni niewinną zabawę w zaciętą rywalizację!

Margaret, Roksana Węgiel i Zosia Ślotała na urodzinach telewizji dla dzieci! Kto jeszcze się pojawił? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Dodatkowo na https://konkursy.cartoonnetwork.pl/ rozpoczął się konkurs „Kicia Rożek przynosi Ci szczęście”, którego uczestnicy do 17 lutego będą mogli walczyć o atrakcyjne nagrody w postaci zestawów Lego Kicia Rożek.

Premierowe odcinki „Kici Rożek” można będzie oglądać już od 28 stycznia. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 15:05 w Cartoon Network.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×