kino

"Top Gun: Maverick". Paramount pokaże na żywo relację z premiery kontynuacji klasyka z Tomem Cruisem!

Paramount Global uczci światową premierę wyczekiwanego filmu „Top Gun: Maverick” we współpracy na wyłączność z serwisem YouTube. Transmisja na żywo z wydarzenia z okazji premiery dostępna będzie na blisko 150 kanałach YouTube popularnych marek Paramount takich jak MTV, Comedy Central, BET i innych. Polscy widzowie będą mieli okazję obejrzeć je w nocy z 4 na 5 maja o godz. 00:30.

04.05.2022Top Gun: Maverick

"365 dni: Ten dzień" [RECENZJA]. Stosunek goni stosunek i stosunkiem pogania. Film na podstawie powieści Blanki Lipińskiej podbija Netflix

Od premiery filmu "365 dni" minęły dwa lata i wciąż zadziwia mnie skala fenomenu tej produkcji. Wystarczyło, że film pojawił się na Netflix i w jednym momencie stał się w najgłośniejszym polskim filmem na świecie w ostatnich latach. Czy nam się to podoba, czy nie, to fakt, któremu nie zaprzeczymy. Teraz jego drogą ma szansę iść kontynuacja pt. "365 dni: Ten dzień". Sprawdźcie naszą recenzję.

29.04.2022Recenzja

"Aquaman 2". Petycja o usunięcie Amber Heard z filmu ma już 2 miliony podpisów! Aktorka straci wymarzoną rolę?

Rozprawa Johnny'ego Deppa i Amber Heard jest nie tylko medialnym widowiskiem, które śledzi cały świat, ale także zwróceniem uwagi na ważny problem przemocy domowej, której ofiarą padają także mężczyźni. Zanim jeszcze zapadnie wyrok sądu, internauci sami chcą wymierzyć sprawiedliwość - domagają się usunięcia Amber Heard z filmu, który ma mieć swoją premierę w 2023 roku.

28.04.2022Aquaman

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×