Koncert Piosenki Wojskowej Państw NATO. Tak wyglądało muzyczne show Telewizji Polskiej! Zobacz wyjątkowe zdjęcia! Na scenie Halina Frąckowiak, Jan Pietrzak oraz w roli prowadzących Tomasz Kammel i Ida Nowakowska

W poniedziałek 15 sierpnia 2022 widzowie Telewizji Polskiej i publiczność zgromadzona w Elblągu miała okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu TVP - Koncercie piosenki wojskowej państw NATO. Muzyczne show jest zwieńczeniem obchodów dni Wojska Polskiego, rozpoczętych 13 sierpnia. Zobacz zdjęcia z koncertu, które publikujemy w galerii!

Multimedia

Koncert Piosenki Wojskowej Państw NATO w TVP. Zobacz zdjęcia z wydarzenia

Wakacyjna Trasa Dwójki 15 sierpnia 2022 r. zmieniła się w patriotyczne wydarzenie. Na scenie w Elblągu zaprezentowały się zespoły wojskowe, m.in. Reprezentacyjny Chór Wojska Polskiego. Nie zabrakło także polskich i zagranicznych gwiazd muzyki w szczególnym, okolicznościowym repertuarze. W galerii publikujemy zdjęcia z drugiej części koncertu z okazji uroczystych obchodów Święta Wojska Polskiego i 102. rocznicy zwycięskiej Bitwy Warszawskiej.

Tutaj rodziły się przyjaźnie i odbywały dysputy. Tak mieszkali seniorzy 4. edycjiZobacz więcej

Widzowie i zgromadzona na Wyspie Spichrzów mieli okazję wysłuchać całej plejady gwiazd. Na scenie stanęli takie osobistości, jak Halina Frąckowiak, Trubadurzy, Jan Pietrzak, Kasia Moś, Marien, Dagmara Bryzek, Filip Lato. Nie zabrakło również Odessa Band i Captain Jack. Artyści wykonali m.in. utwory "Hej, hej, ułani", "Rozkwitały pąki białych róż", "Taki kraj", "Czerwone maki na Monte Casino", "Żeby Polska była Polską" czy "Serce w plecaku". Nie zabraknie również światowych hitów, takich jak "Wind of Change", "In The Army Now" czy "Eye of the Tiger". Wielkie przeboje, w tym doskonale znany miłośnikom filmu "Top Gun" utwór "Take My Breath Away" zostały wzbogacone o unikatowe kadry.

W roli prowadzących na scenie stanęli Tomasz Kammel, Aleksander Sikora, Ida Nowakowska i Karolina Pajączkowska.

Zobacz, jak wyglądało muzyczne show Telewizji Polskiej!

Hit TVP wraca na antenę. Premiera 9. sezonu już wkrótce!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Józiek (gość)

    Dalej czekam z utęsknieniem ŻEBY POLSKA BYŁA POLSKĄ. Tyle o koncercie.

    16.08.2022 07:01
  • foreigner (gość)

    szkoda ,ze Mieczyslaw Fogg juz nie zyje , bo i pewnie on by wzial udzial w tak " uroczystym" koncercie Piosenki Wojskowej Panstw NATO ,...a ukrainscy armiejcy wytatuwani w swastyki hitlerowskie tez tam spiewali jakies dawne piosenki rodem z SS Galizien?

    16.08.2022 05:18

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×