"Królowe życia". Ślub Anny Renusz i "Tarzana" w romantycznej scenerii zapiera dech w piersi! Zobacz wyjątkowe zdjęcia z ceremonii!

"Królowa życia" Anna Renusz i Mateusz Leśniak zwany "Tarzanem" wzięli ślub! Para, która całkiem niedawno przeżywała kryzys dziś celebruje miesiąc miodowy, należny świeżo upieczonym małżonkom. I choć ich ceremonia miała charakter jedynie symboliczny, nie oznacza to, że było skromnie! Zobacz zdjęcia z wyjątkowej ceremonii!

Multimedia

"Królowe życia" Ślub Anny Renusz i "Tarzana"

Program "Królowe życia" cieszy się w Polsce ogromną popularnością. Nic dziwnego - nie brak w tym formacie kolorowych ptaków. Jedną z najbardziej charakterystycznych par jest Anna Renusz i Mateusz Leśniak, zwany "Tarzanem".

Ślub w "Królowych życia" Anny Renusz i Tarzana

O Annie Renusz i Mateuszu Leśniaku ostatnimi czasy mówiło się w kontekście kryzysu, który przechodzili. Problemy w dużej mierze roztrząsali przed kamerami, pozwalając widzom zrozumieć, co w ich związku nie do końca działa.

Anna Renusz rozstała się z partnerem? Fani pary prowadzą własne śledztwoZobacz więcej

Zakochanym udało się jednak zażegnać kryzys, a nawet... pójść krok dalej, aż przed przysłowiowy ołtarz! Para zdecydowała się bowiem na ślub, choć nie do końca "tradycyjny". Anna Renusz i Mateusz Leśniak wybrali bowiem ślub humanistyczny, czyli taki, który ma wymiar wyłącznie symboliczny i nie jest uznawany w świetle prawa polskiego za legalny.

Wyjątkową ceremonię uwieczniła produkcja programu TTV "Królowe życia". Widzowie mogli więc podejrzeć, jak w swoim wyjątkowym dniu wyglądała "królowa". Pozostawiło to jednak spory niedosyt, który bez trudu każdy fan "królowej" może zaspokoić, przeglądając naszą galerię. Publikujemy w niej mnóstwo zdjęć fotograf Aleksandry Żochowskiej, która towarzyszyła Annie Renusz i "Tarzanowi" w tym szczególnym dla nich dniu!

Uroczystość, choć zasadniczo nieformalna, w żadnym razie nie była skromna! Anna Renusz i Mateusz Leśniak złożyli sobie przysięgę w altanie ulokowanej na skarpie z pięknym widokiem na błękit Morza Bałtyckiego. Anna Renusz postawiła tego dnia na klasyczną elegancję.

Zobacz w galerii jak wyglądał ślub Anny Renusz i Mateusza "Tarzana" Leśniaka z "Królowych życia"!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×