„Lost". Spotkanie po latach. Zobacz jak zmienili się serialowi Jin, Michael i Sawyer! Niezapomniany serial jest dostępny na Disney+

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
Autor: Gage Skidmore [CC BY-SA 2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)], Wikimedia Commons
Pamiętacie jeszcze rozbitków lotu 815? Część ekipy spotkała się w świątecznym klimacie i podzieliła wspólnym zdjęciem. Zobaczcie, jak zmieniły się gwiazdy produkcji.

„Lost"- spotkanie po latach.

„Lost" to zdecydowanie jeden z najlepszych seriali pierwszej dekady XXI wieku, który był w wielkim hitem na całym świecie. Serialowy Jin podczas świątecznej przerwy podzielił się wspólnym zdjęciem z odtwórcami ról Michaela i Sawyera.

Poznajcie swoich ulubionych aktorów?

Spin-off „Lost"

„Lost" nigdy nie doczekało się spin-offu. Choć serialowy Miles Straume zdradził, że były takie plany.

Wiem, że był pomysł, aby Miles i Sawyer mieli spin-off w stylu "Detektywa", ale to byłoby coś tak bardzo odrębnego, że nie czułoby się, że to kontynuacja "Lost"– mówił Ken Leung w rozmowie z The Independent.

W "Lost" nie ma nic takiego, co by mówiło: "Nigdy więcej nie chcę tego robić". Więc tak, być może. Chętnie wróciłbym na Hawaje. Kiedy myślę o "Lost", nie myślę tak bardzo o serialu, jak o Hawajach. Ale myślę, że to zależy od tego, gdzie chcieliby to zabrać i kto by wrócił. - dodaje aktor.

„Lost" jest dostępne na Disney+

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

od 12 lat
Wideo

Bohaterka Senatorium Miłości tańczy 3

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn