małgorzata rozenek

"Dzień Dobry TVN". Małgorzata Rozenek pojawiła się w "Pytanie na śniadanie"! Wszystko dzięki Katarzynie Cichopek i Maciejowi Kurzejewskiemu

Wciąż nie milkną echa ostatniej wypowiedzi Małgorzaty Rozenek, w której nie kryła ona słów zachwytu na związkiem Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Konkurencyjny program, w którym występują popularne "kurzopki", postanowił w wyjątkowy sposób podziękować prowadzącej "Dzień Dobry TVN" za słowa wsparcia dla ich prowadzących.

26.10.2022Dzień Dobry TVN

"Dzień Dobry TVN". Małgorzata Rozenek wprost rozpływa się nad "kurzopkami"! Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski "świetnie to rozegrali"

W jednym z najnowszych wywiadów Małgorzata Rozenek postanowiła opowiedzieć, co sądzi o związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Okazuje się, że prowadząca "Dzień Dobry TVN" nie kryła słów uznania po adresem popularnych dziś "kurzopków". "Relacja pomiędzy Kasią a jej partnerem jest absolutnie prawdziwa i co do tego nie mam wątpliwości" - przyznaje.

25.10.2022Dzień Dobry TVN

"Project Lady". Agata Szostek jest w ciąży! Uczestniczka 1. edycji programu pokazała też ojca swojego dziecka. "Zakochaliśmy się w sobie bez pamięci"

Agata Szostek jest z pewnością świetnie znana wszystkim fanom "Projectu Lady". Uczestniczka 1. edycji programu za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowiła pochwalić się radosną nowiną. Okazuje się, że Agata Szostek jest w ciąży! Korzystając z okazji postanowiła pochwalić się również ojcem jej przyszłego dziecka.

12.09.2022Projekt Lady

"Dzień Dobry TVN". Agata Młynarska zamiast Małgorzaty Rozenek w roli prowadzącej? "Przyciągnęłaby widzów 50 plus"

Kilka dni temu Małgorzata Rozenek zadebiutowała w roli prowadzącej "Dzień Dobry TVN". "Perfekcyjna Pani Domu" od dawna nie kryła się z tym, że bardzo zależało jej na tym stanowisku. Okazuje się jednak, że według najnowszych medialnych doniesień z pracy marzeń mogła ją wygryźć Agata Młynarska! Władze stacji miały rozpatrywać również i jej kandydaturę.

07.09.2022Dzień Dobry TVN

"Barwy szczęścia". Jacek Rozenek chwali się synami. Pociechy Małgorzaty Rozenek-Majdan mocno wyrosły!

Jacek Rozenek to postać, której przedstawiać nie trzeba. Jeszcze kilka lat temu był jednym z najpopularniejszych aktorów, jednak później musiał walczyć z efektami udaru. Teraz dochodzi do siebie i w książce dzieli się doświadczeniami swojej choroby. Na premierze towarzyszyli mu synowie, których mamą jest Małgorzata Rozenek-Majdan. Mocno wyrośli!

26.08.2022Barwy szczęścia

Nie tylko Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel. Słynne małżeństwa, w których mężowie musieli się pogodzić z pozycją nr. 2

W polskim show-biznesie istnieje wiele małżeństw, w których obaj małżonkowie cieszą się ogromną popularnością. W większości przypadków jest jednak tak, że to mężowie są bardziej medialną stroną związku. Niektóre żony postanowiły wyłamać się z tego schematu i pomimo rozpoznawalności swoich drugich połówek, to one pozostają na pierwszym planie. Nie tylko w małżeństwie Hakielów mąż musiał się pogodzić z rolą drugich skrzypiec.

07.07.2022Ranking

"Projekt Lady". Małgorzata Rozenek-Majdan wynajmuje wielką willę, w której wcześniej mieszkał Wojciech Amaro. Internauci krytykują dom!

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z najbardziej znanych polskich celebrytek. Praca w telewizji TVN zapewniła jej ogromną popularność i rozpoznawalność. Plotkarskie media od kilku dni żyją przeprowadzką Majdanów, którzy na czas budowy ich nowego domu, wynajmują wielką willę! Nie wszystkim się to podoba, a część Internautów wprost drwi i krytykuje nowy dom Małgorzaty Rozenek-Majdan!

06.07.2022Projekt Lady

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×