marta manowska

„Rolnik szuka żony 9”. Zaręczyny Michała i Adrianny to był hit tej edycji! Tak wyglądał pierścionek zaręczynowy. „Najpiękniejsze przeznaczenie i niesamowite szczęście od losu”

Dziewiąta edycja programu Marty Manowskiej „Rolnik szuka żony” na długo będzie zapamiętana przez widzów. W dużej mierze to zasługa uczestników - w finale były aż cztery pary! Najwięcej „zamieszania”, w pozytywnym sensie, zrobił najmłodszy rolnik Michał. Wówczas wyszło na jaw, że już oświadczył się Adriannie! W galerii publikujemy ten magiczny moment. Tak wyglądały zaręczyny Adrianny i Michała z „Rolnik szuka żony 9”!

28.03.2023Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony”. Joanna Wielgosz i Iza dalej się przyjaźnią? Narzeczona Kamila opublikowała zdjęcie z byłą kandydatką rolnika!

Joanna Wielgosz i Kamil Osypowicz od chwili poznania się są nierozłączni. Świeżo upieczeni rodzice małej Tosi szykują się obecnie do ślubu! Jednak zanim to Joasia zdobyła serce Kamila, o względy rolnika walczyły jeszcze dwie inne kandydatki. Jakie łączą je dziś relacje? Zdjęcie, które opublikowała narzeczona rolnika mówi więcej, niż tysiąc słów!

27.03.2023Rolnik szuka żony

„Sanatorium miłości 5”. Tak wygląda narzeczona Dariusza Kosieca. Jola pokazała pierścionek zaręczynowy! Andrzej Sikorski, Ewa Sitarz, Wiesława Kwiatek i Iwona Żarnowiecka brylowali wraz z nimi

Za sprawą 5. edycji programu TVP „Sanatorium miłości” widzowie poznali Dariusza. Kuracjusz budził wśród widzów skrajne emocje, ale spora część fanów produkcji kibicowała mu w znalezieniu miłości. To się udało! Podczas jednego z wydarzeń kuracjusz pokazał swoją wybrankę i pochwalili się pierścionkiem zaręczynowym. Na wydarzeniu obecni byli także inni znani z programu Marty Manowskiej uczestnicy - Andrzej Sikorski, Ewa Sitarz, Wiesława Kwiatek i Iwona Żarnowiecka. Zobacz zdjęcia!

24.03.2023Sanatorium miłości

„Sanatorium miłości 5”. Józef Raciniewski i Iwona Żarnowiecka są razem? Zdjęcie kuracjuszy wywołało lawinę spekulacji!

Choć finał ostatniej, piątej edycji „Sanatorium miłości” już dawno za nami, energiczni kuracjusze budzą żywe zainteresowanie fanów. Nic dziwnego! Takiej ekipy, jak w 5. edycji, widzowie jeszcze nie poznali. Mocno również kibicują kuracjuszom w znalezieniu miłości na jesieni życia. Zdjęcie Króla i Królowej Turnusu, Józefa Raciniewskiego i Iwony Żarnowieckiej wywołało lawinę spekulacji: to buziak przyjacielski, czy może jednak partnerski?

22.03.2023Sanatorium miłości

„Sanatorium miłości 5”. Niezwykła sesja kuracjuszy wymagała od nich przełamania bariery wstydu i kompleksów. Efekty zaskoczyły nawet ich samych!

W ostatnim odcinku „Sanatorium miłości 5” widzowie nie tylko towarzyszyli kuracjuszom na balu, ale również podczas wyjątkowej sesji zdjęciowej. Zanim bowiem seniorzy mogli wskoczyć w szałowe kreacje, musieli... wyskoczyć z ubrań! Przełamanie bariery strachu i wstydu zaowocowało pięknymi kadrami, które dowodzą, że piękno nie ma wieku. W galerii publikujemy efekty tej niezwykłej sesji zdjęciowej!

18.03.2023Sanatorium miłości

Za to fani uwielbiają Martę Manowską. Gwiazda Telewizji Polskiej znów to zrobiła! Tak wygląda w naturalnej wersji

Marta Manowska to bezdyskusyjnie jedna z najjaśniejszych gwiazd Telewizji Polskiej. To w dużej mierze zasługa programów, które prowadzi, takich jak „Sanatorium miłości”, „Rolnik szuka żony” czy „Kobiety w drodze”. Fani uwielbiają ją nie tylko za charakter, ale i coś, co robi jako jedna z nielicznych pierwszoligowych gwiazd!

10.03.2023Sanatorium miłości

„Sanatorium miłości 5”. Dariusz jest zakochany! Kuracjusz pochwalił się nową partnerką: „Poznałem piękną i młodszą kobietę”. Co jeszcze o niej wiadomo?

Za nami finał 5. edycji „Sanatorium miłości”, gdzie dowiedzieliśmy się, których kuracjuszy połączyło miłosne uczucie. I choć Dariuszowi nie udało się znaleźć miłości na planie show TVP, to okazuje się, że szczęście się do niego uśmiechnęło już po zakończeniu programu. W rozmowie z naszym serwisem senior podzielił się z bardzo radosną nowiną!

06.03.2023Sanatorium miłości

„Sanatorium miłości 5”. Tak Iwona Żarnowiecka świętowała zdobycie tytułu Królowej Turnusu! Od tanecznych popisów seniorki nie sposób oderwać wzroku!

Za nami finał 5. edycji „Sanatorium miłości”, w którym nie brakowało emocji. Tego wieczora uwaga telewidzów była skupiona na wyborach Króla i Królowej Turnusu, które wygrali Iwona i Józef. Pochodząca z Warszawy seniorka nie kryła radości ze zdobycia tego zaszczytnego tytułu! Zobaczcie, jak zaprezentowała się na parkiecie w wielkim finale „Sanatorium miłości 5”!

06.03.2023Sanatorium miłości

„Sanatorium miłości 5” FINAŁ. Anita Nowicka staje w obronie Dariusza! Kuracjuszka rozpływa się z zachwytu nad swoim kolegą z programu. „Tak naprawdę jest wrażliwym facetem”

Za nami finał 5. edycji „Sanatorium miłości”, w którym nie brakowało emocji. Tego wieczora uwaga telewidzów była skupiona nie tylko na wyborach Króla i Królowej Turnusu, ale także na osobie Dariusza, którego zachowanie po raz kolejny wzbudziło skrajne emocje wśród fanów programu. Do burzy, jaka rozpętała się wokół Darka postanowiła odnieść się Anita Nowicka.

06.03.2023Sanatorium miłości

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×