Miss Earth 2022. Olśniewająca Julia Baryga reprezentuje Polskę na Filipinach! Polka podbije konkurs piękności?

II Wicemiss Polonia 2022, 19-letnia Julia Baryga z Łodzi już we wtorek weźmie udział w wielkim finale konkursu Miss Earth 2022! Gala tych prestiżowych, międzynarodowych wyborów odbędzie się w stolicy Filipin - Manili. W konkursie weźmie udział ponad 80 reprezentantek z całego świata. Zobaczcie, jak prezentuje się piękna reprezentantka Polski!

Multimedia

Julia Baryga jest studentką kierunku Industrial Biotechnology na Politechnice Łódzkiej. W 2021 roku zdobyła tytuł Miss Polonia Województwa Łódzkiego, a w maju tego roku została II Wicemiss Polonia. W czasie swojego panowania zrealizowała wiele ciekawych projektów m.in. akcję „HEJTu powiedz STOP” przeciwdziałającą mowie nienawiści, a także dołączyła do akcji „Korona z głowy” działając na rzecz kobiet. Teraz reprezentuje nasz kraj na arenie międzynarodowej w wyborach Miss Earth.

MISS EARTH PROMUJE OCHRONĘ ŚRODOWISKA

Konkurs Miss Earth to jeden z największych międzynarodowych konkursów piękności na świecie od-bywający się nieprzerwanie od 2001 roku. Jego misją jest budowanie świadomości społecznej na temat ochrony środowiska i ekologii. Stąd też prócz wyjątkowych strojów i kreacji na konkurs, Julia Baryga przygotowała specjalny projekt ekologiczny dedykowany pszczołom i ich znaczeniu dla środowiska.

Natalia Gryglewska zachwyca na zgrupowaniu w Indonezji. Piękna Polka podbije świat?Zobacz więcej

STROJE PIĘKNEJ WICEMISS POLONIA NA FINAŁOWE SHOW!

Finałowe suknie na konkurs Miss Earth 2022 specjalnie dla Julii zaprojektowała Monika Jankowska. Kreacje wieczorowe są w kolorze bieli, zieleni i błękitu. Strój narodowy autorstwa duetu projektantek Patrycji Długosz i Agnieszki Ciszewskiej powstał aż w trzech różnych wersjach, które nawiązują do folkloru ziemi łódzkiej i tradycyjnego stroju ludowego. Specjalnie na konkurs Miss Earth powstała także suknia inspirowana fauną, zaprojektowana przez Patrycję Plesiak.

PIERWSZY SUKCES POLKI NA ZGRUPOWANIU

W trakcie prawie trzytygodniowego pobytu na Filipinach ponad 80 kandydatek konkursu Miss Earth z całego świata bierze udział w wielu wydarzeniach i aktywnościach. Są to m.in. oficjalne prelekcje dot. ochrony środowiska, działania proekologiczne jak sadzenie drzew, konferencje prasowe, oficjalne prezentacje w strojach wieczorowych czy kąpielowych.

Klaudia Andrzejewska będzie reprezentować Polskę na konkursie miss. Jej długie nogi robią olbrzymie wrażenie!Zobacz więcej

Nasza reprezentantka zdobyła już swój pierwszy sukces na Filipinach. Julia Baryga została wyróżniona drugim miejscem czyli otrzymała srebrny medal w konkurencji mody plażowej! To bardzo dobry prognostyk przed zbliżającym się finałem!

My trzymamy mocno kciuki za naszą reprezentantkę i życzymy jej sukcesu na miarę zwycięstwa Miss Polonii, Karoliny Bielawskiej w Miss World! Transmisja z finału Miss Earth będzie dostępna na oficjalnym profilu konkursu na You Tube we wtorek, 29 listopada.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×