Najgorętsze filmowe nowości VOD. "Batman", "Furioza" i inne kinowe hity 2022, które trzeba obejrzeć w domu!

Platformy VOD właśnie przeżywają swój rozkwit i mnożą się niczym grzyby po deszczu. Ma to swoje plusy, bowiem platformy muszą walczyć o widzów i kuszą ich coraz lepszą oraz atrakcyjniejszą ofertą. Zobaczcie, jakie kinowe hity 2022 możecie już teraz obejrzeć na VOD!

Multimedia

Najgorętsze filmowe nowości VOD. "Batman", "Furioza" i inne kinowe hity 2022, które trzeba obejrzeć w domu!

Netflix, HBO Max, Amazon Prime Video, CANAL+ online - widzowie mają ogromny wybór i szeroki wachlarz platform VOD, które mogą wybrać. Oferta każdego z tych serwisów rośnie z dnia na dzień, co powoduje, że przeciętny widz może wręcz zagubić się w gąszczu nowości filmowych, jakie platformy VOD przygotowały w ostatnim czasie. Nie ma w tym niczego dziwnego, bo naprawdę jest w czym wybierać!

Konkurencja między platformami VOD i walka o widza spowodowała, że platformy musiały wytoczyć naprawdę duże działa, aby zaimponować swoim użytkownikom. Czasy, gdy wystarczyło do oferty rzucić byle ochłapy już dawno się skończyły, a widzowie już nie tylko oczekują, ale wręcz wymagają, aby kinowe hity pojawiały się na VOD równolegle bądź chwilę po kinowej premierze. Doskonale przekonała się o tym platforma HBO Max, gdzie widzowie tak długo dobijali się o "Batmana" z Robertem Pattinsonem, że jego internetową premierę trzeba było przyśpieszyć. I bardzo dobrze!

"Poskromienie złośnicy". Roznerski i Lamparska gwiazdami nowej komedii romantycznej Netflix. Warto obejrzeć?Zobacz więcej

Złote czasy mają również fani polskiego kina. Platformy VOD w ostatnim czasie zostały wręcz zalane przez nowe polskie filmy, które już w kinach radziły sobie bardzo dobrze, ale dzięki pojawieniu się na VOD, mają wręcz szansę podbić świat, jak chociażby bardzo udana "Furioza", które obecnie jest hitem na światowym Netfliksie!

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych filmowych nowości na platformach VOD. Część z nich możecie już oglądać, inne za moment pojawią się w ofercie i jesteśmy przekonani, że narobią niemałego zamieszania. Sprawdźcie, co warto obejrzeć na VOD!

NAJLEPSZE FILMOWE NOWOŚCI VOD

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×