Najpierw gala seniorów, a potem to! Uczestnicy „Sanatorium miłości" biesiadowali przy wspólnym stole. Zobacz, jak bawili się w Warszawie

Za nami I Gala Złotego Wieku, w której udział wzięli uczestnicy popularnych programów TVP - „Sanatorium miłości” i „The Voice Senior”. Zabawa była przednia i jak się okazuje długa! Zobaczcie, jak uczestnicy „Sanatorium miłości" bawili się w Warszawie.

Multimedia

I Gala Złotego Wieku

Uczestnicy „Sanatorium miłości” i „The Voice Senior” mają za sobą niezwykły wieczór. 31 stycznia w Warszawie odbyła się Ogólnopolska Gala Złotego Wieku - zdjęcia z wydarzenia prezentowaliśmy w naszym poprzednim tekście.

Ostra rywalizacja o względy pań: „Ty do mojej kobiety podbijałeś!”. Zobacz zdjęciaZobacz więcej

Włoskie biesiadowanie seniorów

Jak udało nam się dowiedzieć, uczestnicy „Sanatorium miłości" bawili się nie tylko podczas gali w Hotelu Arche Krakowska, ale także dzień po! Seniorzy z kilku edycji „Sanatorium miłości" spotkali się w Warszawie i zjedli wspólny obiad we włoskiej restauracji.

Super spotkanie, tyle śmiechu było, że hej! - powiedziała nam Stanisława Kowalska z 2. edycji „Sanatorium miłości".

Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz olśniła na gali seniorów! Trudno było oderwać od niej wzrok!Zobacz więcej

Popularna Stenia w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl zdradziła, że jest pod ogromnym wrażeniem Piotra Huberta Langforta, który został Królem Turnusu w 4. edycji, a teraz można go oglądać w „The Voice Senior”.

Poznałam go bliżej, bo dotychczas mieliśmy kontakt tylko przez Messengera. Zrobił na mnie ogromne wrażenie. To wspaniały, ciepły mężczyzna. Grzeczny i wesoły - zachwyca się Stenia.

W galerii prezentujemy zdjęcia z kolejnego spotkania uczestników „Sanatorium miłości". Zobacz, jak biesiadowali przy wspólnym stole w Warszawie.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Babajaga jazdzka (gość)

  Tylko berlinka pokazała klasę w tym programie, była często wyśmiewana przez inne głupsze panie, ale w przeciwieństwie do nich o tej pani będzie się pamiętać i wspominać z sentymentem. Jadzka to taka lampucera okropna osoba, owszem bawiła się naiwnymi panami i miała z tego satysfakcję , ale to hak potraktowała na scenie pana który później po programie umarł było paskudne ona tam wcale nie grała wykorzystała moment żeby mu dać do zrozumienia ze jej kompletnie nie interesuje sle powinna to zrobić w ładniejszy sposób.

  05.02.2023 10:45
 • Marcel (gość)

  Jadzka najgorsza fałszywa uczestniczka pokazała swoją twarz w edycji okropna bez taktu i kultury.

  05.02.2023 00:59
 • Teodor (gość)

  Iwonce się jeszcze nie udało wyjść za Gerarda chyba rodzinka ja sprawdza i obserwuje i bardzo dobrze bo to miłość do jego majątku. Oglądałyśmy ja i raczej nie była to miłość id pierwszego wejrzenia tylko jak sobie zrobiła research to sie odmieniło. Niech ja jeszcze do 2026 z tym ślubem przytrzyma.

  05.02.2023 00:57
 • Fan Marioli (gość)

  Najfajniejsze nie przyjechały olały to towarzystwo wzajemnej adoracji brawo dla pani Marioli to jedyna z uczestniczek, która miała klasę i była inteligentna.

  05.02.2023 00:31
 • Ewa (gość)

  A szkoda. Mariola z powodów zawodowych nie może a Natalia może mieć jakiś inny powód. Mareczek pewnie wie. Zresztą kto żyje cały czas Sanatorium. Było minęło.

  04.02.2023 13:56
 • Antek (gość)

  Gdzie podziały się nasze urocze panie z 4 edycji Natalia i Mariola z Niemiec czy by nie zaszczyciły jasnego grona celebrytów na zdjęciach nie królują na parkiecie ani w objęciach króla Piotra .czyżby zima zatrzymała .

  04.02.2023 13:31
 • Men (gość)

  Kto tą Kwiatek ubiera czy może jej ktoś otwarcie powiedzieć i wytknąć te modowe rewelacje jak ta modystk wygląda ani to ładne ani do jej wieku ten kombinezon i te kozaki straszne i smieszne jak stara baba robi z siebie małpę albo stracha na wróble kobieto ogarnij się i dostosuj ubiór fryzurę makijaż do swojego wieku bo wyglądasz odstraszsjaco chyba że szukasz do siebie kłauna albo pajaca .

  04.02.2023 07:23
 • Leyla (gość)

  Okropne te stroje co niektórych. Elegancko wyglądała w małej czarnej Janeczka ( chyba tak ma na imię) Zosia ,Monika , Joanna. Stenia w kombinezonie odkrywającym stare , zwiędłe " pelikany" ale prym wiedzie Jadwiga w tym garnku w panterkę , po co to założyła? Ani to pasowało do jej ubioru podkreślającego nienaturalnie wielkie cyce ani okazja po temu nie była. Chyba że wybierała się właśnie na polowanie. Najlepiej od końca oczywiście odstrzelili się ta Kwiatek. Lusterka nie ma w domu albo kogoś kto tej starej kobiecie odradziłby te modowe wybryki? Straszne i śmieszne te baby.

  03.02.2023 22:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×